ПРОДНІПРО. СЬОГОДНІ

Щоденна інформаційна програма телеканалу «ДніпроTV». Cуспільство, політика, економіка, спорт, культура, надзвичайні ситуації! Інтерв’ю та коментарі з першими особами міста та впливовими діячами прямо з центру подій! Реальні історії від городян, які дійсно вражають! Саме з нами ви першими побачите кожен новий день із життя рідного Дніпра, від ранку та до ночі, і навіть більше!

ПРОДНІПРО. ПІДСУМКИ

Підсумковий інформаційний телепроект від «ДніпроTV».
Протягом тижня наші журналісти обирають найбільш значущі та резонансні матеріали та формують головний випуск. Він про те, чим жило місто та городяни протягом семи днів.

LIFE ДНІПРО

В об′єктив інформаційного телепроекту потрапляють найбільш цікаві події у житті міста – спортивні, культурні, політичні та інші. Відеоряд з живим звуком каже сам за себе, герої та учасники розповідають про подію, діляться враженнями. «Life Дніпро» дає змогу кожному перенестись у місце події та відчути її атмосферу. Це не журналістський репортаж, це життя нашого міста.

ПИТАННЯ ДНЯ

Яким має бути патрульний поліцейський? Як вберегтися від застуди? Що таке інклюзивна освіта? Як виховати справжнього чоловіка? Коли відправляли свою останню телеграму? У журналістів «ДніпроTV» є чимало різноманітних питань, з якими вони щодня звертаються до жителів міста.

СЛОВО ДЕПУТАТА

Інтерв’ю з обранцями, яким мешканці довірили долю міста. За спеціально розробленою анкетою ведуча телепроекту Оксана Онищенко ставить двадцять шість запитань депутатам Дніпровської міської ради про те, навіщо прийшли у політику, що встигли зробити та які плани на майбутнє.

ТЕМА ДНЯ

Інтерв’ю посадовців та фахівців, найцікавіші моменти прес-конференцій та брифінгів на актуальну тему дня.


 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail