«Стопудівка» у Дніпрі

Життя яскраве» – таке гасло має музичний фестиваль «Стопудівка». Захід зібрав близько 40 виконавців; найвідоміші серед них – Бумбокс, Ляпіс, Антитіла, O.Torvald, Арсен Мірзоян, Pianoбой. Цього року «Стопудівка» проходить за підтримки програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».


Вісім років за знущання над тваринами

Кримінальну відповідальність за це в Україні ввели рік тому. Та після цього понівечених чотирилапих менше не стало. Патрульні працюють ситуативно. Побачили факт знущання – вжили заходи. Та без активної позиції суспільства покарати всіх винних просто нереально, кажуть правоохоронці. Як саме


Гра «Патріот» у таборі «Діти Дніпра»

У муніципальному таборі «Діти Дніпра» з нагоди Дня Незалежності відбулася гра «Патріот». Десять команд пройшли п’ять локацій: перетягування канату, подолання смуги перешкод, метання штучних гранат, стрільба з лука та робота з мінним полем.


У Дніпрі відбудеться чемпіонат Європи з воднолижного спорту

Триватиме він п’ять днів: з 22 по 26 серпня. Місце проведення – воднолижний стадіон на житломасиві Перемога-1, який повністю відповідає міжнародним стандартам. Саме це і стало важелем для проведення змагань саме у нашому місті. Чемпіонат проходить у рамках програми міського


Пост моніторингу атмосферного повітря  подарував місту завод «Дніпросталь»

Тепер за показниками повітря та рівнями пилу на лівому березі спеціалісти можуть слідкувати 24 години на добу в режимі реального часу.


Тестування нового маршруту на ж/м Сокіл

38 зупинок, 80 хвилин руху та 21 кілометр протяжності – у Дніпрі до Дня міста відкриють маршрут на житломасив Сокіл. Його вже протестували. Випробування проходили вночі, щоб не заважати водіям та пішоходам. Проїхався за новим маршрутом і наш журналіст Кирило


Медогляд школярів у Дніпрі

До уваги батьків: перед початком навчального року всім школярам потрібно пройти медичний огляд та отримати необхідні довідки. Під час медкомісії лікарі визначать стан здоров’я дитини та дадуть рекомендації вчителям.


Таємниці Дніпровського залізничного вокзалу

Камери схову, готель та підземні переходи – наш залізничний вокзал складається з більш ніж 10-ти елементів. Чи всі ви їх знаєте? Запрошуємо на екскурсію станцією «Дніпро-Головний».  


Дипломи для керівників ОСББ

Міський голова Борис Філатов вручив представникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків свідоцтва про підвищення кваліфікації. Протягом двох тижнів голови об’єднань слухали курси, які організували за допомогою міської влади.


Як чистять фонтани у Дніпрі

На обслуговування 12 фонтанів Дніпра з міського бюджету щомісяця витрачають 800 тисяч гривень. Працюють водомети з восьмої ранку до восьмої вечора. Запускають їх у квітні, а закінчується сезон у жовтні. Проте за гарної погоди вони шумлять довше. Про те, як


 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail