Звіт виконаних робіт по житлово-комунальній сфері за 2016 рік


Рік ЖКГ. Саме так сміливо можна назвати рік, що минає. Рішенням минулої сесії на ЖКГ було виділено близько двох мільярдів гривень (1, 7 млрд) на 2017 рік. Втім, зарано поки що говорити про плани комунальної сфери на наступний рік. Однак час підбити перші підсумки усіх робіт комунальної служби. Ми побували на деяких показових об’єктах і вже готові розповісти скільки і що було відремонтовано в рамках бюджету 2016.  


Still1214_00014Наймасштабніший та найглобальніший проект 2016 – ремонт доріг. В цьому році була відновлена рекордна кількість автошляхів – 730 тисяч квадратних метрів. Для порівняння – у минулому році 490 тис. квадратних метрів.

Ще один масштабний проект міської влади – ремонт старих фасадів будинків. Усього було відновлено та утеплено близько дев’ятисот багатоповерхівок.

Наприклад на Перемозі 4.  Два будинки – символи житлового масиву – вирішили капітально утеплили. Перший вже на стадії завершення. Тамтешні мешканці натішитись не можуть. Адже такий масштабний ремонт тут проводять вперше!

  • Теплее стало в квартире?, – питає журналіст.
  • Намного! 24 градуса, – відповідає мешканець.
  • Теплее стало в квартире, дом выглядит красиво, – радіють мешканці.
  • После ремонта стало тепло, дом смотрится лучше. Мы, жители, довольны, – стверджує жінка.

 «Здесь в настоящий момент проводится капитальный ремонт фасада путем санации самого фасада и его утепление. По окончанию ремонта фасада, будет проведен капитальный ремонт кровли и одного лифта», – інформує заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

А з цього, поки що обшарпаного і занедбаного, зроблять ось таку цукерочку пізніше. Орієнтовна дата – червень наступного року.Still1214_00015

Будинки утеплювали не лише ззовні. Завдяки проекту «теплий під’їзд» комунальники  відремонтовано більше півсотні будинків. Замінені вікна і дахи. Один з таких знаходиться по вулиці Петровського 1. Це будинок довоєнного періоду і ніби застиг у часі. Яким він був майже сто років тому, таким би він і залишився.

«Отремонтирована жесткая кровля на 350 тысяч гривен, более того, в рамках программы «теплый подъезд» для повышения энергоэффективности были установлены пластиковые окна», – говорить помічник Михайла Лисенка Антон Андрієнко.

Для мешканців цього будинку проста заміна вікон, напевно, ціла подія

  • Окнами мы очень довольны, крышу перекрыли. Светло, хорошо, не дует, – говорить мешканець.
  • Окна хорошие, спасибо им большое, – дякують люди.

Still1214_00016Також в цьому році міська влада відремонтувала майже сімсот  покрівель на будинках. Тут, на 12 Кварталі  (Інженерна, 4) ось цю хрущовку також привели до ладу.

На даху цього дому ремонт не проводився з дня його будівництва. А зараз тут новенька покрівля і повністю замінена система водовідведення.

А до кінця грудня планують замінити ще 50 дахів.

«Заменены балки, фермы, стропильная система. Установлена водосточная система. Стоимость капитального ремонта составила 317 тысяч гривен», – стверджує заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Одне з головних досягнень – капітальні ремонти ліфтів. За рік в Дніпрі привели до ладу майже шістсот підйомників! У цій дванадцятиповерхівці  по  вулиці Чичеріна 106 був встановлений ось такий новенький ліфт. А сучасна система керування ним дозволяє економити близько 300-сот кіловат, у порівнянні із застарілими механізмами.

«На данном лифте установлена современная станция управления, которая позволяет секономить достаточное количество киловат электроенергии. Простая в обслуживании, достаточно ремонтоспособная»

Головна проблема, з якою сотні разів доводилося стикатися мешканцям багатоповерхівок – це постійні крадіжки деталей для підйомників. За рік було розкрадено близько трьохсот ліфтів. За словами Михайла Лисенка, на наступний рік планується встановлення сигналізації. Але, окрім ліфтів, у комунальників на 2017 дуже великий об’єм робіт.

«По жилому фонду в первую очередь у нас три основных пункта: ремонт кровли, канализация, лифты. И самое главное, нгачиная со следующего года мы начинаем большую программу по утеплению фасадов зданий. Планируем утеплить в следующем году порядка тридцати домов», – говорить заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Отже, підведемо підсумки!

За минулий рік в рамках бюджету 2016 було відремонтовано майже 700 покрівель, 900 фасадів будинків, проведені капітальні ремонти майже шестисот ліфтів, ремонт чотирьохсот сантехсистем, відремонтовано більше семисот сходових майданчиків.

А в наступному році на галузь ЖКГ закладені ще більші кошти. Тож, ремонтам у Дніпрі – бути!

ПЛАН на 2016 рік

буд.тис.грн
Ремонт покрівель67560711,31
Ремонт фасадів88773781,58
Ремонт ліфтів58025739,8
Ремонт сходових клітин72837113,14
Ремонт вимощення785167,3
Ремонт сантехсистем40028306,5
Ремонт електросистем:1858215,7
Ремонт димо-вентиляційних каналів1615378,6
Рембуд6301
Теплый подьезд616972,2
РАЗОМ3761251687,13


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail