Без світла! Мешканці вулиці Наримської у Дніпрі скаржаться на комунальників

19.10.2016 09:29
8


17Що робити, якщо у ваших домівках електроенергія вже два тижні з перебоями – і світла немає практично увесь день. Мешканці вулиці Наримської у Дніпрі звернулися з такою проблемою до нас. Скаржаться на комунальників, мовляв, ті дуже довго проводять ремонтні роботи електростовпів і відключать світло без попереджень. А тут ще й гроза у місті. Повалила сухі дерева й обірвала останні дроти. Близько тижня гілки так і пролежали під будинками людей. Чому? Ми намагались про це дізнатись.


Це вулиця Наримська. Звичайний собі спальний район Дніпра. Та тут треба бути надзвичайно обережним. Може струмом вдарити, або гілка на голову впаде.

Планова заміна стовпів перетворилась на справжнє лихо. Робота розпочалась ще два тижні томУ. Люди кажуть: світло вимикають на цілий день, а поновлюють лише пізно ввечері. Кінця ремонту і не видно.

«Пообрывали нам провода, интернет. Пошла вторая неделя. Все без предупреждений. У меня холодильник сгорел за 35000, на секундочку», – обурюється мешканка вул. Наримська Оксана.

«Сказали, что будете терпеть это до конца месяца. Потому что хотят сделать поевропейски», – каже мешканка вул. Наримська Жана Бондарь.016

Народ такими європейськими ноу-хау невдоволений і це м’яко кажучи. Дроти звисають прямо над головою або лежать на паркані. На перший погляд, ремонтом тут і не пахне, але він все ж таки йде.

Комунальники виправдовуються, мовляв – робота копітка і на все потрібно багато часу. Для людей же стараються. А на питання, чому не попереджають про вимкнення світла – чуємо таке.

Олександр Піддубний – представник Дніпровських міських електричних мереж

«Информирование всех жителей происходит через газету «Вести Приднепровья», через сайт «Днепролблэнерго», и еще есть бегущая строка на 34 канале», – інформує представник Дніпровських міських електричних мереж Олександр Піддубний

Вочевидь, до мешканців вулиці Наримської така інформація не доходила. А тут, як на зло, тиждень тому місто накрила гроза і обірвала навіть ті дроти, що вже зробили. Ну що ж за невезіння! Очевидці кажуть, іскор було – як на салюті і повно сухого гілля на землі.

«Провода валяются. К вечеру дело идет. Люди возвращаются с работы, а оно все под напряжением. Мы начали вызывать работников, но никто не отвечал. Тогда вызвали полицию», – розповідає мешканка вул. Наримська Жана Бондарь.

015Поліція, що змогла зробила – перекрила хід до обірваних дротів. А комунальники приїхали лише наступного дня і просто продовжили міняти стовпи. Сухі гілки так і валяються, а дроти висять. Ми чесно намагались з’ясувати, хто ж за це має відповідати. Та не вийшло.

«Не мой это вопрос. Лучше вам обратится к департаменту ЖКХ, к Самийлыку или Москаленко. Они что-то прокомментируют», – відповідає директор департаменту ЖКГ міськради Владислав Грицай.

Намагались, дзвонили – але марно!

У міськраді пояснюють: про проблеми цієї вулиці не знали, поки від її мешканців не надійшли скарги. Тепер виправляться.

«Все аварийные деревья, по нашей информации, были убраны еще в день грозы. Если там еще что-то и осталось, то до конца этого дня все уберем», – запевняє заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Комунальники тим часом обіцяють: сухе гілля і дерева спиляють і вивезуть.  А до кінця місяця мають повністю поновити електропостачання у будинках людей по вулиці Наримська.

Поділитися