Благодійний “Забіг Миколайчиків”. Біжимо з відкритим серцем! З добром!

В суботу, 15 грудня, в 11-00 на Фестивальному причалі в м. Дніпрі відбудеться Благодійний легкоатлетичний “Забіг Миколайчиків” і Фестивальний причал перетвориться на територію Щастя та добра.

Любителів бігу чекають 10, 5 та 1 км Щастя, дитячі забіги, які традиційно  у «Старт Дніпро» безкоштовні і родинні естафети. Обов’язковий дрес-код : максимум оригінальний новорічний костюм, мінімум – шапка Святого Миколая.

Це щорічний третій благодійний   захід , організатором якого є Громадська організація “Старт Дніпро” за підтримки Федерації легкої атлетики м.Дніпро, Дніпровської міської ради в рамках програми «Дніпро- спортивна столиця».

Забіг став до вподоби не тільки городянам від малу до велика, а і гостям з Кривого Рогу, Харкова, Львова, Києва, а також  є учасники зі США та Ізраїлю. Адже в цьому забігу поєднано все – біг, свято Святого Миколая та можливість розважитись, вдягнувши карнавальний костюм і, найголовніше, в ці казкові передноворічні свята кожному можна стати Добродієм та допомогти тяжко хворому хлопцю знову повернутись на бігову доріжку.

В цьому році саме в біговій сім’ї Дніпра сталась біда – учень одного з тренерів Федерації легкої атлетики Олексій Лєсняк , неодноразовий учасник багатьох Змагань, чотирикратний призер України з легкої атлетики на 3 км, в вересні місяці отримав неприємну новину – діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Лікування щомісячно потребує великих коштів. Олексій не здається і вже має плани на наступний біговий сезон. Тож вся бігова спільнота вирішила об’єднати зусилля і бігти заради Олексія Лєсняка. Зі стартових внесків кошти будуть перераховані мамі Олексія на лікування хлопця. Організатори радіють тому , що реєстрація дуже активна і вже сьогодні можна говорити про те, що гарантовано зібрано більше 20 тис. Грн. Станом на 12 грудня зареєстровано 350 учасників, що є рекордною кількісті для такого зимового забігу.

Серед учасників Забігу – любителі бігу, професійні спортсмени Іван Бабарика, Тетяна Вєлісова, Катерина Карманенко, учасник Ігор Героїв Слава Кулаковський, паралімпійка Олена Глєбова, начальник управління спорту Департаменту Гуманітарної політики Дніпровської міської ради Осипов Олександр , Президент Федерації легко атлетики м.Дніпро Марина Філатова, 22 одногрупники Олексія з Дніпровського училища фізичної культури прийдуть бігти заради нього разом з тренером.

Вперше до Забігу в якості партнера Забігу приєдналась Молодіжна Рада Дніпра, представники якої – активна молодь, будуть не тільки волонтерами, а і будуть бігти заради Олексія. Молодь змогла не тільки знайти спонсора для своєї участі , а і надали спонсорські призи всім учасникам забігу.

Серед учасників  традиційно 78 дітей з особливим потребами з Благодійного Фонду «Добра планета». Саме їхні мрії в минулому році  виконували бігуни, в цьому році діти теж не сидять без діла, бо знають – добро творить дива! Вони стали учасниками Благодійного ярмарку, який пройде під час забігу в стартовому містечку. Прикраси, грошове дерево, іграшки, зроблені руками діточок обов’язково  принесуть удачу тим, хто придбає цю вироби. Також на ярмарку будуть продаватись здорові їжа, що представлена компанія «Зерновіта»,  яка їде спеціально зі Львова  для того, щоб всі виручені кошти передати на лікування хлопця. Щасливий мед та чай будуть продавати «Щасливі бджоли», майстер-класи для дітей та багато іншого буде чекати всіх на Забігу.

Ну а на  завершення всіх чекає благодійний аукціон від Старт Дніпро та Марини Філатової. Тільки на такому аукціоні можна буде придбати спортивну форму від юного Олімпійця Михайла Кохана, спортивний гаджет від першої леді Дніпра, баскетбольний приз від БК «Дніпро»  та особливі перуанські шкарпетки невідомої фірми, що були подаровані меру міста Борису Філатову. Всі кошти будуть передані на лікування Олексія Лєсняка.

Тож якщо хочеш поєднати біг з розвагами, допомогти юному спортсмену повернутись до омріяного спорту, купити щось цікаве на благодійному ярмарку, поспішайте зареєструватись https://athletic-events.com/ru/events/493 ! Реєстрація закривається 14 грудня!

А вже 15 грудня на Фестивальному причалі вас чекає Територія щастя зі Святим Миколаєм, солодощами, запашним какао та подарунками!

 

Кошти зі стартових внесків та від благодійного ярмарку будуть направлені на лікування тяжкохворого юного атлета Олексія Лєсняка, якому поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Якщо ви бажаєте допомогти Олексію повернутись на бігову доріжку та здійснити його мрію стати професійним спортсменом , ви також можете перерахувати кошти за реквізитами   5168757376248599 Лісняк Ірина Вікторівна (мама)

Подробиці на:

http://startdnipro.com/
https://www.facebook.com/events/505690009842271/

Реєстрація: https://athletic-events.com/ru/events/493

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail