Бордопад у Дніпрі набирає обертів


Still0117_00016Бордопад у Дніпрі. Рекламні щитки просто заполонили наше місто. Та міськрада ще влітку минулого року розпорядилася зносити білборди.


Багато конструкцій аварійні. Нерадиві власники розміщували їх хаотично, нехтуючи правилами безпеки. Жодної естетики, лишень купа реклами іноді досить сумнівного змісту! Такі конструкції заважають не лише водіям на дорозі, а й загрожують життю та здоров’ю дніпрян. Still0117_00015

Сила силенна реклами. Сітілайти та білборди – це вже ніби частина архітектури Дніпра. Утім, точно не краща його частина. Рекламні конструкції стирчать з крон дерев, врізаються в інженерні комунікації та стоять ледь не на самій проїжджій частині. Кілька тижнів тому мерія Дніпра розпочала першу потужну хвилю демонтажів білбордів.

У міськраді кажуть: усі необхідні документи на знос бордів є. За рішенням суду з вулиць міста мають зникнути близько 200 щитів-порушників.

Still0117_00014«Продолжаем демонтаж аварийных рекламных конструкций. У нас на это есть все соответствующие документы. Напомню, что 14 декабря 2016 года Индустриальный районным судом города Днепра было принято решение по сносу аварийных конструкций в количестве 193 штук», – говорить начальник відділу реклами КП «Управління контролю за благоустроєм та розміщенням зовнішньої реклами» Дмитро Кучерук.

Ситуація минулого тижня значно загострилася на житломасиві Тополя. Молодики спортивної статури почали перешкоджати демонтажу. «Тітушки» навіть кидалися на комунальників зі зброєю, а щоб завадити знесенню білбордів, поставили під рекламним щитом ось цю машину.

Still0117_00013   «Есть шесть ухвал суда, которые запрещают прикасаться к данным объектам!!!», – кричить чоловік.

Цей рекламний щит таки не вдалося демонтувати. Щоб уникнути людських жертв, комунальники припинили роботи. Тієї ж ночі, але вже в іншому районі Дніпра очистка міста від аварійних рекламних конструкцій продовжилася.

Разом з тим, не зважаючи на зухвалі дії «тітушок», поліція лише виконувала роль стороннього спостерігача:

«В целом за весь день с учетом резервов у нас было задействовано порядка 180 сотрудников полиции. Так же у нас вчера было заявление о заминировании билбородов, которые принадлежат определенному собственнику. Всего у нас их по городу 348. Мы исключительно документируем правонарушение и не допускаем столкновений», – звітує начальник ВК ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

У міськраді запевняють: наведення ладу на ринку зовнішньої реклами триватиме й надалі. Уже розроблено нову концепцію, яка передбачає поділ міста на 5 умовних зон, і для кожної тут чітко визначені норми розміщення бордів і сітілайтів. Тож, чесні представники ринку зможуть працювати за єдиними правилами.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail