Борис Філатов привітав паралімпійців, які повернулися додому з рекордами і нагородами

04.10.2016 11:46
3


Дніпро вітає паралімпійців, які повернулися додому з рекордами і нагородами. Нагадаємо, що на 15-их паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро українська збірна завоювала 117 медалей. Більше чверті медалей вибороли дніпровські спортсмени.


На повернення паралімпійців додому чекало усе місто. Саме тому вже на в’їзді в Дніпро їх зустріли як справжніх героїв.

04«Главное участие, это конечно, в первую очередь, поехать на Паралимпийские игры. Туда ездят самые сильные спортсмены, а если еще и выиграть, то это уже двойная радость», – говорить  чемпіонка Паралімпійських ігор-2016 Лідія Соловйова.

«Ми дуже пишаємось, що ви змогли завоювати таку велику кількість нагород, проявити бойовий дух. Для нас це приклад, як працювати над собою», – вітає переможців голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов.

Своїми виступами на цих паралімпійських іграх українці вразили весь світ. Вперше наша збірна досягла таких висот. Третє місце в загальному медальному заліку. 117 медалей. Неймовірно!

«Каждая олимпиада, она особенная. А бразильская, также особенная по-своему. И поэтому она запомнится на всю жизнь», – ділиться емоціями чемпіон Паралімпійських ігор – 2016 Тарас Дутко.06

«Эти паралимпийские игры стали самым ярким достижением украинской команды за всю историю участия в паралимпийских играх», – говорить начальник регіонального центру по фізичній культурі і спорту інвалідів «Інваспорт» Олена Зайцева.

Українські паралімпійці стали тріумфаторами з плавання. Так, дніпровський пловець Денис Дубров привіз додому аж 8 медалей – 3 золоті, 3 срібні та дві бронзові. У професійному спорті чоловік вже 15 років. Каже, що плавання для нього – все життя. Ці Паралімпійські ігри перші в спортивній кар’єрі Дениса. До них він готувався довго і ретельно.

«Эмоции сложно передать. Когда стоишь там – эти трибуны, столько людей смотрят на тебя, свет направлен на тебя, все тебе кричат, радуются – это непередаваемые эмоции», – говорить чемпіон Паралімпійських ігор – 2016 Денис Дубров.

Не менш успішною була й гра українських футболістів. Вони вибороли золото у фіналі, і стали трикратними чемпіонами.

05«Это было в Бразилии – в футбольной стране, где выиграть и стать Чемпионом Паралимпиады или других чемпионатов по футболу – это очень престижно», – радіє  чемпіон Паралімпійських ігор – 2016 Тарас Дутко.

Всього дніпровські спортсмени привезли 30 медалей. Серед призерів  – Лідія Соловйова, Ганна Стеценко, Давид Хорава та інші. У міськраді також вирішили нагородити паралімпійців – грошовими сертифікатами. На це з міського бюджету виділили більше одного мільйона гривень.

«Мы очень гордимся, что именно наши земляки составляют костяк нашей паралимпийской сборной. И если говорить в переложении на количество медалей, то именно наши земляки первые», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Спортсмени також подякували міському голові Дніпра за підтримку і подарували йому форму національної збірної команди. Раді, що керівництво міста не забуває про спортсменів та їхні досягнення. Це мотивує ще наполегливіше тренуватися та досягати нових і нових висот.

 

Поділитися