Дні відкритих дверей у міській кінно-спортивній школі

З 28 липня до 6 серпня усі бажаючі можуть ближче познайомитися з кінним спортом. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з кінного спорту» Дніпровської міської ради запрошує на Дні відкритих дверей. У програмі показові тренування, екскурсії, прогулянки на конях, навчання верховій їзді та багато іншого.

Історія СДЮСШОР бере початок у 1962 році. Саме тоді у нашому місті з`явилася перша кінно-спортивна секція у районі проспекту Поля (колишньому проспекті Кірова). У 1965 році вона була перенесена на вулицю Передову і за роки свого існування переросла у дитячо-юнацьку школу, яка має унікальний спорткомплекс з адміністративно-побутових приміщень, критого манежу, спортивно-оздоровчого центру, конкурного та виїздкового полів, стаєнь для коней.

З 1986 року школа має статус спеціалізованої. У 2010 році їй присвоїли, а в 2014 і 2018 роках підтвердили вищу категорію. Школа готує спортсменів-професіоналів, майстрів вищих досягнень за такими олімпійськими видами кінного спорту, як виїздка, конкур, триборство. Кінним спортом усі бажаючі можуть займатися з 11-12 років.

На базі СДЮСШОР з кінного спорту щорічно проходить багато міських, обласних та національних змагань.

Детальну інформацію щодо днів відкритих дверей можна дізнатися за телефонами 067 568 78 98; 095 467 99 79. Адреса школи: вулиця Передова, 775-А.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail