Дніпровська дзюдоїстка завоювала бронзову медаль на Кубку Європи серед юніорів у Празі

Анна Сурова, вихованка тренерів Сергія Плієва і Віталія Харламова, піднялася на п’єдестал пошани у ваговій категорії 57 кг.

Наша спортсменка виграла у чешки Наталі Філіпковой, росіянки Дар’ї Кашин, представниці Азербайджану Ічінхорлоо Мунхтседев і лише у півфіналі поступилася чешці Вірі Земановій. Але у поєдинку за бронзу виграла оцінкою «іппон» у росіянки Анастасії Кунаевої.

Відзначимо, що 19-річна Анна виграла першу у своїй кар’єрі міжнародну нагороду. У цьому сезоні Сурова зібрала у своїй скарбничці вже три вагомі медалі. Раніше вона була срібною призеркою молодіжного Чемпіонату України і Чемпіонкою України серед юніорів.

Бронза Анни Суровой стала єдиною медаллю для команди України з чеських татамі. Всього в Празі боролися 430 учасників з 39 країн чотирьох континентів. Кубки Європи є відбірковими стартами до Чемпіонатів Європи та світу серед юніорів.