Дніпровська міськрада влаштувала видовищну презентацію електрокарів


Зелена експедиція завітала до Дніпра. Нардепи, науковці, та екологи – ця група людей їздить областями, аби переконати українців:  екологія має шанс вижити. Дніпровська міськрада влаштувала круту презентацію електрокарів – машин майбутнього, що їздять на електриці. До речі, в Дніпрі вже давно можна придбати такого красеня.


Це не автопарк міської ради. Це видовищна презентація електрокарів – машин, які працюють на електриці.

Україною прокотилася хвиля «Зеленої експедиції».  За чотири дні делегація народних депутатів та експертів відвідала Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську область. Дивилися, чи готові міста розвивати зелену економіку та рятувати планету від забруднення.

«Ми всі адекватні люди і розуміємо, що у воюючій країні, зелена економіка на 2, а то й на 3 місці. Однак, для нас війна не є причиною не робити реформи, тому що ми робимо це для наших дітей», – говорить народний депутат України Олексій Рябчин.

Дніпро підготувався до такого візиту, тож після засідання, всі пішли дивитися, а які ж електромашини можна купити в місті.

До вашої уваги – одинадцять моделей. Вони поки що не такі популярні, як звичайні на бензині, однак, є головний плюс – безпека для повітря.

«Именно этот автомобиль исключительно электрический. Проезжает на полной зарядке порядка 120 км. Заряжается он от сети, в данном случае, 3 кВт потребляет и за 7 часов заряжается», – інформує представник міського автосалону Сергій.

Такі машини енергозберігаючі. Вони здатні економити сотні тон палива щодня. Чимало інвесторів бажають вкласти гроші в створення парку таксі з електромобілів.

«Це абсолютно нове покоління автомобілів. Шумний двигун тепер у минулому. Ось я спробую завести машину –  а звуку немає. Плюс не тхне бензином», – перевіряє наш журналіст Аліна Мирко.

На виставці показали дві родзинки – спортивний автомобіль БМВ і радянський ВАЗ. Минуле і майбутнє в одному флаконі.

Якщо БМВ – дуже популярний серед поціновувачів тачок, то Ваз – це вже раритет. Це, можна сказати, перший електрокар!

«Ее предназначение было развозить завтраки по заводу ВАЗ. Чтоб не вонять бензином в промышленном цеху, придумали такой автомобиль», – говорить представник музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Заряджати отакі автомобілі дуже легко! Просто відкриваєш капот, під’єднуєш зарядний пристрій – і йдеш пити каву. Через  30 хвилин все готово.

«Вставляете пистолет, набираете оператора, по телефону говорите волшебное слово – зарегистрированный номер, и вам подключают автомобиль. Навіть я, людина, котра їздить лише на задньому сидінні, змогла відразу під’єднати машину до мережі», –  пояснює представник міського автосалону Сергій Бондаренко.

Люди б  і раді перейти на електромашини, але, ж в місті та країні вони ще не розкручені. Не вистачає елементарного – розеток для підзарядки та електрозаправок. В Дніпрі їх лише 26.

«Это очень мало для нашего города. К лету мы планируем установить 50, а к концу года хотя бы 100. Тогда горожане смогут без препятствий заряжать свои автомобили», – додає Сергій Бондаренко.

Якщо  ж вірити розробникам електрокарів, то до 2020 року, 80% автомобілістів будуть їздити на таких ось красунях.

Мирко АлінаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail