Дніпровці здобули три «золота» на європейських чемпіонатах з тхеквондо

2-4 квітня у турецькому місті Анталія відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ у розділі пумсе.

У ньому взяв участь 541 спортсмен з 26 країн Європи. У складі національної збірної України виступало 11 тхеквондистів, троє з яких – вихованці Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту» Дніпровської міської ради. У фристайлі, у парних змаганнях, вихованці дніпровської школи Михайло Княжев і Мирослава Коваль вибороли золоту нагороду серед спортсменів до 17 років. Також на рахунку Мирослави Коваль – бронзова медаль в особистих змаганнях. А Михайло Княжев здобув «золото».

Ці ж спортсмени стали чемпіонами у парних змаганнях з фристайлу серед спортсменів до 17 років на Першому відкритому пляжному чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ у розділі пумсе, який відбувся 5-6 квітня на тому самому майданчику. Крім цього, Мирослава Коваль повторила свій попередній успіх, посівши третє місце в особистих змаганнях серед дівчат.

Наприкінці червня Михайло Княжев та Мирослава Коваль представлятимуть нашу країну на перших іграх з єдиноборств серед школярів Combat Games у фристайлі, які відбудуться в Будапешті. Вітаємо спортсменів, особистих тренерів – Олександра Кощеєва та Марину Михайловську, керівний склад спортивної школи та батьків вихованців!

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail