Дніпрянин Богдан Нікішин-бронзовий призер Чемпіонату світу з фехтування

Чемпіонат світу з фехтування стартував в четвер 19 липня в Усі (Китай). У п`ятий змагальний день на подіум піднявся дніпрянин Богдан Нікішин. Він здобув бронзу у фехтуванні на шпазі.

Від лідера нашої команди, 38-річного Богдана Нікішина, який досі тричі вигравав нагороди світових чемпіонатів і п’ять разів європейських у командній першості, нагороди очікували. Останнім часом без медалей особистих змагань Богдан залишався вкрай рідко, зокрема здобув бронзу на цьогорічному Євро в Нови-Саді (Сербія).

Виступ в Усі Нікішин розпочав з непростої перемоги над американцем Джейкобом гойлом – 10:8. Іспанця Юлена Перейру в 1/16-й наш шпажист переміг уже переконливо – 15:8. Ще більшою була перевага Богдана в наступному бою з канадцем Марком-Антуаном Блуа-Беланже – 15:6. Медаль українець ґарантував собі, перемігши у чвертьфіналі ще одного представника США Кертіса Макдональда – 15:10.

Півфінальний поєдинок проти олімпійського чемпіона Лондона-2018 Рубена Лімардо з Венесуели був вельми наполегливим. З невеликою перевагою цю стратегічну боротьбу виграв латиноамериканець – 4:7. Тож Богдан Нікішин – бронзовий призер. Зазначимо, що поряд з цим фехтувальником на бронзовій сходинці п`єдесталу пошани чемпіонату світу сенсаційно розташувався ще один українець – 25-річний харків`янин Роман Свічкар.