Яких змін зазнають парковки у Дніпрі вже цього року


Революція в системі паркувань Дніпра. Міська влада йде на рішучі кроки та намагається позбутися корупції на дорогах. Вже в цьому році зовнішній вигляд місць для паркування суттєво зміниться. Коли ж почнеться їхнє переобладнання та що саме буде по-новому?


Still0125_00002Від цього способу паркування вже скоро можна буде відмовитись. А ось такі неробочі паркомати зустрічаються по всьому місту.

Вони залишилися на згадку про невдалу спробу  попередньої влади застосувати європейський підхід до паркування. Але тоді програма не спрацювала – була «сирою» і мала безліч технічних недоліків.

Тож дніпровські водії  нинішньою системою незадоволені і чекають на зміни.

Ну машин постоянно много везде, не хватает места, – говорить перехожийStill0125_00000

Плохие парковки потому, что проезды загораживают, – обурюється водій.

Хочется подземную, европейскую парковку бесплатную, – каже жінка.

Саме європейські стандарти стали зразком для нової системи паркування в Дніпрі. Сучасні майданчики для паркувань матимуть уніфікований вигляд та огороджуватимуться сітчастим металевим парканом заввишки не більше двох метрів.  У нових паркоматах можна буде розрахуватися як готівкою, так і кредитною карткою, і за необхідності отримати решту. А через додаток у смартфоні – заздалегідь забронювати місце на стоянці.

«Будет полноценный контакт только с техническим оборудованием. С помощью телефона, карточки, интернета, наличной оплаты в паркомат на месте», – говорить директор КП «Міськавтопарк» Сергій Писаренко

На початку лютого пройде відкритий конкурс серед претендентів на облаштування автостоянок у Дніпрі. Аби ця система запрацювала, потрібне якісне обладнання, зокрема паркомати, які місту не по кишені. Саме тому КП «Міськавтопарк» розраховує на закордонних інвесторів.

Нововведення спочатку торкнеться найбільших паркувань міста.

«Это Мости-сити, Харьковская, Плеханова, Героев майдана, Озерка, улица Шмидта и ЖД вокзал. То есть это те объекты, на которых мы можем городу предоставить новую форму работы», – інформує директор КП «Міськавтопарк» Сергій Писаренко.

Підрахувати кількість нелегальних парковок у Дніпрі ніхто не береться. Можна лише уявити, скільки коштів втрачає бюджет міста.

«Ситуация с парковками в городе очень непростая. Неупорядочено, нурегулировано законом. Много владельцев парковок частных, то есть неизвестно как платятся налоги в бюджет города», – говорить підприємець Олександр.

І головне – місто нарешті позбудеться настирливих паркувальників, які вициганюють гроші з водіїв.

«Вот этим шагом мы как раз отобъем понятие легальный и нелегальный. Где комунальное предприятие осуществляет деятельность, паралельно бегает куча остальных непонятных людей в старых бушлатах, жилетах,  и собирает деньги», – додає Сергій Писаренко.

За підрахунками міської влади у 2015 році збір за паркування склав 6 млн грн, у 2016 – майже 9. Та цьогоріч за рахунок нової системи надходження до бюджету обіцяють збільшити вдвічі, тобто міська скарбничка має поповнитись приблизно на 20 млн грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail