«Королеви льоду»: Дніпрянки стали чемпіонками України з хокею серед жінок


Королеви льоду! Дніпрянки стали чемпіонками України з хокею серед жінок. Фінал відбувся 8 березня! Дівчата менше року як зібрали команду і ось – вже заявили про себе. Щоденні тренування, підтримка тренера та бажання бути першими – секрет успіху досить простий. Вони навіть навчили мене стояти на ковзанах.


Ці гарні дівчата не фігуристки, а хокеїстки! Саме так, вони підкорили чоловічу гру і навіть стали переможцями першого чемпіонату України з хокею серед жіночих команд. Восьмого березня, «Дніпровські королеви» вибороли цей вісімнадцятикілограмовий кубок.

«Это был очень сложный бой. Это была достойная игра», – стверджує нападаючий Олена Кривоніщенко.

В травні минулого року «Днепр квінс» народилися. І понеслась: щоденні тренування, іноді по три рази на день.

Постійні змагання між собою і результат на лице.

Загалом у них було дванадцять змагань – і жодне вони не програли. Усі перемоги!

«Ни одна из девушек не уступила. Ни одна не сказала – не могу, не буду, не хочу, может, не стоит тратить силы. Нет. Все только шли на победу», – говорить  президент жіночого хокейного клубу «Dnepr Queens» Тетяна Ткаченко.

Кого не спитаю, усі учасниці команди на ковзанах – з малку. Спочатку кар’єра фігуристок, а потім, хоп, і взялися за чоловічий спорт. Не один десяток чоловіків здивувалися такій перемозі.

«Он написал: да ладно? Это все не ерунда? Не женские забавы? Вы чемпионы? Ни фига себе, поздравляю!», – посміхається лівий захисник Вікторія Лаломова.

Коли дивишся, як вони катаються, хочеться і самій спробувати. Це ж так легко,  дівчата такі тендітні і як мотають ту шайбу. Думала я і теж натягнула ковзани.

«А взагалі це дуже складна гра. Мало встояти на ковзанах чи граціозно кататись. Треба тримати довжелезну клюшку і носити 10 кілограмів форми. Для мене це нереально. Але я спробую. Поїхали!», – пробує свої сили Аліна Мирко.

Спробувала і скажу таке – це неймовірно важко! Потрібні роки, аби тіло пристосувалось до таких обладунків. І ще десятки років, аби навчитися бігати на ковзанах на професійному рівні. Плюс не забувайте, хокей – це травматичний спорт. Одна помилка – і твоя команда програла, а ти можеш покалічитися.

«Нужно не нервничать, не думать. Четко следовать тому, о чем думал перед игрой. Ты должен понимать свои позиции, задачи. А все остальное только в удовольствие», – говорить лівий захисник Ірина Постонова.

Зараз дівчата борються за перемогу в харківському чемпіонаті. Націлені й надалі підтримувати своє звання чемпіонок.

«Дніпровскі королеви» запрошують усіх бажаючих спробувати себе на льоду і стати частиною великої сім’ї.

  Аліна Мирко

 

 

 

 

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail