Квартирний аферист. Дмитру Назарову інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах

14.09.2016 13:44   -Людина, яка контролювала нещодавно знесений стихійний ринок на вулиці Боброва, таки догралася з законом. Але Дмитру Назарову інкримінують аж ніяк не порушення правил торгівлі, а шахрайство в особливо великих розмірах. Підробка документів, махінації, близько тридцяти ошуканих і як результат – заволодіння нерухомістю на суму біля 70 млн гривень, – такий доробок організованої злочинної групи, якою, за думкою слідчих, керував Назаров.


04211 серпня цього раніше судимого Дмитра Назарова в черговий раз затримують. Його обвинувачують у привласненні чужої нерухомості – від простих квартир до елітних апартаментів. Арештант подає на апеляцію за нібито  безпідставні обвинувачення.
В суді пан Назаров просить вимкнути камери

«Я больной человек и не хотел бы чтобы это становилось достоянием общественности, мой адвокат предоставит справки о моем здоровьи. Я категорически против чтобы это становилось достоянием общественности», – говорить засуджений Дмитро Назаров.

На засіданні суду ми дізнаємося: навіть два депутати ВР стали на захист Назарова – підписали клопотання про взяття підозрюваного на поруки. А саме – Ірина Суслова та Євген Дейдей. А сам Назаров каже, цитуємо: «усіма фібрами готовий співпрацювати зі слідством».

Тим часом ми вирушаємо до Запорізької області. Тут живе чоловік, який півтора роки боровся із Назаровим за повернення своєї нерухомості.041

Це саме той будинок, який став об’єктом махінацій. Перш ніж його повернути, власнику довелося втратити купу нервів, зіштовхнутися із беззаконням та стосами надсилати документи до правоохоронних органів.

Постраждалий показує товстенну папку паперів із зверненнями до різного рівня інстанцій

«Это писанина – в генеральную, но тут такие ответы, что вы просто обхохочетесь, что пишут эти прокуроры», – розповідає постраждалий Олег Волошин.

«Я обращался в Киев, в минюст, с объяснениями, что это не законно. Они отказали и мотивировали тем, что я неправильно оформил заявление», – додає потерпілий.

043Чоловік двічі втрачав свій будинок. Його то переоформлювали на невідомих осіб, поки він був у відпустці, то невідомо звідки виникали нові власники. І тільки після стонадцятого позову постраждалому вдалося вирішити проблему.

«К новым владельцам я подавал. И спасибо судьям АНД, которые не пошли на поводу у мошенников, а приняли законное решение. Конечно, я приветствую то, что Назаров сидит в местах заключения, наверное это справедливо», – говорить постраждалий Олег Волошин.

Попри палкі обіцянки затриманого співпрацювати зі слідством, суддівська колегія позов Назарова відхилила. Він продовжує сидіти в СІЗО.


Поділитися