На перехресті Слобожанського проспекту та вулиці Калинової відкрили 4-й вихід з підземного переходуStill0117_00019Новорічний подарунок для мешканців Дніпра. В останній день минулого року на перехресті проспекту Слобожанський і вулиці Калинова нарешті відкрили останній з чотирьох запроектованих виходів із підземного переходу.


Новенькі сходинки, поруччя, дах над головою – у підземний перехід через проспект Слобожанський відкрили ось цей четвертий вхід. Відтепер переходити проспект мешканцям буде не лише зручніше, а й безпечніше.

Цього виходу тут дуже не вистачало, кажуть люди. Тож новорічний подарунок виявився дуже доречним.Still0117_00020

Олександр живе в цьому районі вже 10 років. Каже, саме стільки цей вихід і був закладений цегляною стіною, що не лише завдавало незручностей, а й загрожувало життю на дорозі.

«Не надо через дорогу переходить – эти заборы, дети здесь в школу ходят, на тренировку, здорово, молодцы», – говорить мешканець Дніпра Олександр.

«Потому что мы бегали через дорогу, а там машины ездят. А так спокойненько прошел и все», – радіє мешканка Дніпра Надія.

«Класс! Безопасно!Удобно!», – радіє мешканець Дніпра Олег.

За добудову ніхто не брався дуже довгий час. Але тепер повноцінна робота підземного переходу значно розвантажить пішохідний потік.

На цьому вході відремонтували підлогу, стіни, стелю. Не забули й про пандуси.

Still0117_00021«Этот долгострой долгое время не мог быть запущен. Мы перенесли большое количество коммуникаций, которые мешали этому, то есть он не был достроен, потому что здесь проходит и напорный коллектор и большое количество силовых кабелей. В сжатые сроки нам удалось реализовать этот проект», – говорить заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Слобожанський проспект – один з найбільших і найнебезпечніших у місті. Лише в минулому році тут сталося одинадцять аварій із постраждалими.

«У трьох з них постраждали пішоходи – 2 з них загинули, 1 травмований. У восьми дтп водії та пасажири отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості», – каже прес-секретар Дніпровського відділу поліції Марія Стадник.

Аби значно скоротити кількість аварій і постраждалих, міська влада взялася будувати і ремонтувати підземні переходи. Адже безпека дніпрян – найголовніше.

«Я думаю, горожанам теперь будет очень удобно. Мы на этом не будем останавливаться. Мы планируем весь транзитный транспорт пустить через подземные тоннели», – говорить  заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Нагадаємо – ще один великий надземний пішохідний перехід на проспекті Слобожанський перед в»їздом на Новий міст відкрили ще в квітні 2016-го. До цього – тут чи не щомісяця траплялися жахливі дтп за участю пішоходів.

Окрім цього міська влада запланувала будівництво тунелю на перехресті вулиць Березинська і Донецьке шосе, де шалений трафік і потік пішоходів. Відтак наше місто стане більш безпечним і комфортним.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail