Небезпечні ятки

ларек01


Доторкнувся до конструкцій – та помер на місці. Через недбальство дніпровських підприємців та недотримання вимог Закону в Дніпрі помер чоловік. Нашуміла історія, яка шокувала нас.


Загинула людина. Через недбальство дніпровських підприємців та їх незаконні кіоски. Резонансна подія минулого тижня змусила не лише журналістів, а й владу міста стрепенутися. Того злощасного дня йшов сильний дощ. Дмитро разом з другом підійшов до кіоску, і вже не зміг повернутись додому.

«Хотів купити печива дитині, і помер на місці. Дмитро лише доторкнувся до ось цієї залізяки, і отримав занадто великий заряд струму. Експерти вже встановили: конструкція магазину не відповідала жодним нормам безпеки», – говорить журналіст Аліна Мирко.

ларек Вулиця Гладкова, будинок номер 6, звичайний собі спальний район Дніпра. У дворі бачимо дитячий майданчик, лавочки і два ларьки з сигаретами та випивкою. А чому б і ні? Це ж Україна.  Ну а з цих кіосків, як у анекдоті – стирчать дроти зі струмом. Супер. На питання, хто дозволив їхнє встановлення у дворі житлового будинку, власник яток не відповідає.  Ну а комунальники почали захищатись, мовляв, ми давно хотіли його знести, та все ніяк. От вам і стимул.

На хвилинку, таких от незаконних ларьків у славному місті на Дніпрі – понад три тисячі. Тобто – три тисячі можливих смертей – ви готові і далі терпіти їх на своїх вулицях? Ми – ні. От і вирішили поїздити з комунальниками та подивитись, як ті працюють, та чи дійсно зносять незаконні кіоски. Так, зносять. За один день на Березинці прибрали аж одинадцять старих яток.

«Между зданием и киосками очень мало места. Фактически, люди должны либо протискиваться между ними или обходить по проезжей части», – говорить начальник управління реклами і торгівлі міськради Руслан Мороз.

Прибрали та відвезли на штрафмайданчик. Ніхто не репетував та не лягав під колеса. А от наступного дня, було трошки веселіше. Місце події – коса на Перемозі. Зносять милий ресторанчик – «От заката до рассвета». За словами комунальників, власники ресторану відтяпали собі ласий шматок землі, отже вони й приїхали робити все по-справедливості.

ларек02

«Будем освобождать косу для людей, для детей», – говорить директор КП «Благоустрій» Олександр Каховський.
Але з’явилась господиня кафе і почалось.

«Вы приезжаете без предупреждения, сносите меня. За что?», – обурюється власниця кафе Валентина.

Пані Валентина так і не змогла відвоювати свою територію. Все ж таки знесли «От заката до рассвета».

Ну а господиня у відчаї продовжила скаржитись на погане життя та обіцяла повіситись на дверях свого закладу. Сподіваємось, цього не станеться. Адже, скільки ще потрібно смертей, аби і комунальники і підприємці Дніпра зрозуміли, така кількість нелегальних яток неможлива і їх треба прибирати. Наше місто задихається, тож краще садіть дерева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail