Революція у Дніпрі. До кінця 2017 влада обіцяє відремонтувати всі ліфти

28.12.2016 10:08
1


Ліфтові крадії проти комунальників – хто кого? Запекла боротьба тривала увесь рік…


Still1228_00001Вулиця Тополина 19. Влітку тут обікрали ліфт і тепер мешканці багатоповерхівки вимушені ходити пішки на 9 поверх.

«Вы знаете, как людям тяжело. Мы 30 лет живем в этом доме»,скаржиться мешканка вул. Тополина, 19 Вікторія.

Це не вперше ліфтовий мотор і трос викрадають (бо це найпопулярніші деталі на чорному ринку). Аби відремонтувати підйомник, треба чимало грошей,  майже 5 000 гривень. А платити щоразу – у мешканців просто не вистачає фінансів. Одне лише установлення обладнання коштує половину мінімальної пенсії.

Крадіжок по місту за 2016 рік  – набігло майже три сотні! Найбільше постраждали райони – Тополя і Перемога, там взагалі в кожному другому під’їзді – ліфт не працює.

Відповідальний за ЖКГ у місті, Михайло Лисенко взяв під контроль це питання. Було прийнято рішення – змінювати план ремонтів та виділяти більше грошей. Сказано – зроблено.Still1228_00002

«Мы запускаем все лифты, которые стоят 20 и больше лет, до конца года мы осилим половину лифтов в городе», – заспокоює людей заступник міського голови Михайло Лисенко.

Середина осені, роботи йдуть. Паралельно ремонтують і старі, і пограбовані ліфти. Плюс ще й встановлюють повністю нові в тих будинках, де взагалі забули таке слово, як «ліфт».

«Лифт предназначен на 400 кг. Полностью обшили шахту, она была сетчатая», – говорить заступник директора АВС «Білд-Сервіс» Артем Резник.

лифтТак, відремонтувати усі розграбовані ліфти в Дніпрі,  міській владі ще не вдалося, та вона планує з цим покінчити ще до весни 2017 року.

«Количество отремонтированных лифтов – 4 сотни. Мы довольны нашим результатом. Мы запустили такие долгостои, которые стояли 10 и 20 лет. А до конца года перейдем на те, которые стоят 5 лет», – інформує Михайло Лисенко

Ремонти продовжаться відразу після нового року. У планах – заміна підйомників, котрі стоять менше трьох років.

 

Поділитися