Шкільний шопінг


Вже через два тижня дніпровські школи прийматимуть учнів. Тому в місті в самому розпалі шкільний шопінг. Малеча отримує обнови, а в батьків худнуть гаманці. Ми порахували, скільки нині коштує зібрати дитину до школи на ринку, в магазині та дізналися яка вартість шкільного приладдя в інтернет-магазині. Що сьогодні потрібно школярам для навчання і головне – скільки батькам за це доведеться заплатити.


Наша героїня – мати першокласника – Ірина віддає перевагу шопінгу на ринках. Мовляв, так зручніше і всі необхідні товари знаходяться поруч. Сьогодні вона придбала шкільну форму. Віддала за неї 850 гривень. Син задоволений, хоча першочка мало турбує шкільний одяг. Йому б іграшки…

«Мне все равно какая. Берите какую нравится», –  говорить майбутній першокласник Єгор.

Звичайно, Єгору необхідні зошити, олівці, ручки та інші канцелярські товари. Іра придбала кольорові олівці та обгортки на зошити на суму 80 гривень.

«Отже, в результаті наша героїня на ринку придбала: шкільну форму, наплічник, пенал з  канцелярським приладдям, кольорові олівці, обгортки, ….За нашими підрахунками весь шкільний інвентар обійшовся  майже у 2200 гривень», – підрахувала журналіст Ірина Дерев’янчук.

школа2А далі ми самі вирушили до магазину, аби порівняти ціни. Хочемо дізнатися – чи дійсно тут зручніше робити покупки, аніж на базарі чи в інтернет-магазині.

«Во-первых, комфортность в плане примерочных, можем предложить безналичный расчет, очень многим людям нужен товарный чек, которого на рынке, например, нет», – говорить продавчиня шкільної форми Анна.

Потім – магазин канцелярії. Тут школяру необхідні:школа1

«Альбом для рисования, тетради, обложки для тетрадей и книг, клей. У нас есть большой выбор для мальчиков, для девочек. Карандаши, клей-карандаши, подставки для книг», – інформує продавчиня канцелярії Карина.

Інтернет-магазин – це також один із способів, не витрачаючи купу часу, придабати усе необхідне для школи. Однак, ви не можете помацати бажаний товар. Вивчаємо ціни.

«Я нашла в интернет-магазине одну форма. Мне понравилась эта форма, я бы ее купила, цена меня устраивает. Но я люблю щупать, мерять, видеть как это смотрится на ребенке», – говорить Ірина Турченко.

Отже набір школяра в інтернет-магазині – коштуватиме вам у цьому році – 1782. Підготувати дитину до школи в звичайному магазині – обійдеться в 2031. І нагадаю, на міському ринку Ірина, мати першокласника, витратила 2165 грн.

В порівнянні з минулим роком шкільне приладдя подорожчало на 15-20%. Тож, обирати вам – де зручніше та дешевше збирати улюблене маля  до школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail