Спортивний інвентар для занять легкою атлетикою отримали 4 школи Дніпра


Спортивний Дніпро. Саме таким бачать майбутнє нашого міста. І вже сьогодні для цього робиться немало – різні спортивні естафети, олімпіади, конкурси. А головне – підтримка шкіл. Цього разу це спортивний інвентар для занять легкою атлетикою, який сьогодні отримали 4 школи міста. Придбані вони за спонсорські кошти.


«Инвентарь нужен, потому что у нас дети очень любят легкую атлетику, развивать выносливость. А с таким красочным инвентарем, как нам сегодня  привезли, я думаю, что они еще больше полюбят физкультуру», – говорить вчитель фізкультури НВК №139 Ірина Пеня.

Олександра натішитися не може легкоатлетичним приладдям, адже спорт для неї усе. Дівчина вже 4 роки займається волейболом. Побувала на багатьох змаганнях. Та, головне, каже вона – гарненько розім’ятись перед тренуванням.

«Школа очень спортивная, каждую перемену проводятся физкульт минутки, участвуем во всех соревнованиях района, города. Команды по волейболу, футболу, теннису. Мы всегда и везде, и почти всегда берем первенство»,- розповідає школярка Олександра Ткач.

Спортивні набори раніше вже отримали 8 шкіл міста. Придбали їх за кошти міського бюджету. Адже там рішуче налаштовані розвивати спорт у місті.

«Глобальная цель – это, конечно же, здоровье наших детей, их занятость не в соцсетях, и не у компьютеров или не за какими-то плохими привычками на улице», – говорить президент міської Федерації легкої атлетики Марина Філатова.

У міськраді кажуть, що діти – це наше майбутнє. І вони мають бути здоровими і спортивними. Тож, влада й надалі планує підтримувати спортсменів.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail