Коли трамваї з Лейпцигу вийдуть на колії Дніпра?

Лейпцигські трамваї – у дніпровському депо. Міськрада придбала 20 європейських вживаних трамваїв. 6 з них вже доправили до Дніпра і готують до виходу на колії.


Відкриття фестивалю «BOOK SPACE-2019»

Вдруге у Дніпрі розпочався міжнародний фестиваль «BOOK SPACE-2019». Цьогоріч, на букфест завітало 85 видавництв. Особливу увагу на другому фестивалі приділили коміксам. Впродовж 3-х днів книголюби зможуть відвідати близько 200 заходів, на них чекатимуть – зустрічі з письменниками, автограф сесії, авторські


Історичні цінності Чечелвського району Дніпра

На сьогодні Чечелівський район Дніпра – промисловий й неможливо представити, що сто років тому він був спроектований як квітучий район з цікавою німецькою архітектурою та називався «Брянською колонією», де жили лише заможні люди.


Дніпроводоканалу виповнилось 150 років

Дніпроводоканал святкує 150 років. Старт своєї історії він бере з 19 століття. Перший міський водопровід був збудований 22 червня 1869 року одеським інженером Фрідрихом Ротманом. Нині у Дніпрі працють 2 насосно-фільтрувальні станції, які забезпечують питною водою близько 800 тисяч містян.


Ремонт дитячого садочка №349 у Дніпрі

12,5 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. Ці гроші підуть на заміну вікон, утеплення фасадів та покрівель. Це перший в Україні подібний проект. Всього енергомодернізують 84 об’єкта у Дніпрі. Обирались найбільш складні та проблемні.


#ВізьмиСобакуНаРоботу ДніпроTV долучився до всеукраїнської акції

Всеукраїнська акція «візьми собаку на роботу». ДніпроTV не стоїть осторонь модних трендів тож до редакції новин завітав чотирилапий співробітник


Як спецслужби Дніпра «розміновують» будівлі

180 повідомлень про замінування – і всі хибні. Стільки разів псевдо-мінувальники здіймали тривогу в Дніпропетровській області з початку березня. І хоча тривога зазвичай невиправдана, спеціальні служби повинні зреагувати негайно.


Собакам, яких визволили із сараю 70-річної жінки, шукають нові домівки

У притулку для тварин «Друг» 15-ть песиків чекають на нових господарів. Їх місяць тому було вилучено з напівзруйнованого будинку, що у Таромському. Там пенсіонерка тримала чотирилапих у несприятливих умовах – схрещувала різні породи аби потім продати їх за копійки.


Буккросинг та брендований трамвай – Дніпро готується до Book Space-2019

Повернути моду на читання в громадському транспорті та навчити дніпрян ділитись книгами. Такі амбітні цілі ставлять перед собою організатори другого книжкового фестивалю Book Space-2019.


 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail