Як захиститися від укусів кліщів

З приходом тепла звичайна прогулянка парком перетворюється на небезпеку. Подекуди смертельну. Пік укусів кліщів приходиться на початок та кінець літа, та перші випадки лікарі міста фіксують уже сьогодні.


Палац профілактики – архітектурна пам’ятка Дніпра

18 квітня – міжнародний день пам’яток і визначних місць. У Дніпрі таких чимало. А одним з найвеличніших є палац профілактики. Це перша в усьому радянському союзі, будівля для робітничого класу, яка побудована у вигляді палацу. Споруда побудована Олександром Красносельським у


Курси домедичної допомоги для вчителів Дніпра

Непрямий масаж серця, зупинка кровотечі та серцево-легенева реанімація – вчителі Дніпра опановують тонкощі домедичної допомоги. Курс розрахований на 8 занять. Це теорія та практика. КП «Госпітальєри Дніпра» планує навчити всіх викладачів міста домедичній допомозі, а це близько 6 тисяч людей.


Як припаркувати автівку в Дніпрі так, щоб її не забрав евакуатор

Штрафів на мільйон, близько двохсот евакуйованих автівок та мобільний додаток. Такі результати роботи інспекції з питань паркування, яка запрацювала в грудні 18го. Евакуювати ж і виписувати штрафи почали нещодавно, з березня, до того лише попереджали.


Піаністи та вокалісти. У Дніпрі провели два конкурси-фестивалі

У Дніпрі завершився 23 всеукраїнський конкурс–фестиваль української та польської музики ім. Ф. Шопена. 50 юних піаністів із різних міст України демонстрували свою майстерність. Проте в місті не тільки вітали піаністів, а й зустріли вокалістів. В академії музики Глінки відкрили дванадцятий


Розрив між кандидатами стрімко скорочується

Рейтингова інтрига – розрив між кандидатами стрімко скорочується. Про це говорять дані соціології центру імені Михайла Драгоманова. У свіжому опитуванні – серед тих, хто визначився з вибором і точно прийде на дільниці, Володимиру Зеленському готові віддати голоси 54 відсотки респондентів,


Злочин онлайн: на що люди здатні заради популярності в соц мережах

Заради примарної популярності в інтернеті українці готові навіть на тяжкі злочини. В сюжет втягують і випадкових людей. Наразі триває досудове розслідування вбивства чоловіка. Молодики жорстоко побили 48-річного гостя Дніпра, після сутички чоловік опинився у річці та загинув. За найпоширенішою версією


«Хлібчик з салом» – новий мурал у Дніпрі

На вулиці Калиновій україночка пригощає перехожих хлібчиком з салом. Такий мурал з’явився на багатоповерхівці. Це репродукція картини відомої художниці Євгенії Гапчинської. Намалювали мурал з україночкою художниця Людмила Кирилюк зі своєю командою.


Кубок України з веслування на байдарках та каное

У Дніпрі розпочався Кубок України з веслування на байдарках та каное. Близько 500 учасників із 20 областей борються за право увійти до збірної України, яка відправиться на європейські та світові змагання.


Дипломованих капеланів готуватимуть у Дніпрі

Дніпровська духовна семінарія підписала меморандум про співпрацю з Університетом митної справи та фінансів. На базі військової кафедри університету навчатимуть професійних капеланів для армії. Акцент зроблять на військовій психології та військовій справі.


 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail