У Дніпрі комунальники розпочали роботи з благоустрою парка 40-річчя визволення Дніпра


Цими вихідними комунальники розпочали роботи з благоустрою  парка 40-річчя визволення  Дніпра: там розчистили територію, викорчували сухі дерева, деякі обрізали і почали висаджувати нові. Парк поповнився молодими липами та дубами. До кінця березня тут планують висадити близько 250 дерев.


«Висаджуємо дерево з комом, робимо  пристовбурові лунки, ставимо у план на обслуговування, бо висадити – це пів справи, а ще треба ціле літо для того щоб вони прижилися за ними доглядати і поливати», – говорить директор КП «Міськзеленбуд» Юрій Фоменко.

В свою ж чергу активісти Дніпра влаштували акцію «Зелене місто»:  закликали небайдужих  містян допомогти комунальникам прибрати у парку сміття. Відгукнулося понад 30 чоловік.

«Розумієте, після того як ти сам понахиляєшся, поприбираєш це сміття, то тобі вже буде не хотітиметься це все викидати. Бо тобі буде зрозуміло, як важко  все це ходити і вигрібати», – каже помічник народного депутата Андрія Денисенко Кирило Дороленко.

З цими словами абсолютно згоден і Антон. Хлопець приїхав аж з Діївки аби  зробити  своє місто кращим та чистішим.

«Треба самостійно займатися  прибиранням території там де ти живеш, там де ти гуляєш, там де батьки гуляють з дітьми. Це повинно бути важливо для кожного громадянина», – стверджує  активіст Антон Мороз.

Окрім  цього парку  комунальники серйозно налаштовані  взятися й за інші, що знаходяться далеко від центру міста.

«У цьому році ми працюємо в сквері на Західному – це закинуті практично території – парк Живих і мертвих. На Амурі теж, де десятками років  роботи не виконувалися», –  говорить директор КП «Міськзеленбуд» Юрій Фоменко.

Всіх же ласих на чуже добро   працівники «Міськзеленбуду» попереджають: навіть не  намагайтеся красти ці дерева, адже вони занадто великі для того, щоб правильно їх викопати – обов’язково пошкодите коріння і дерево загине. Загалом же основні роботи  з озеленення міста вестимуться восени.

Вікторія БудзинськаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail