У Дніпрі новорічними ялинками опалюють підприємства з власними котельнями


Still0124_00000Сезон падіння ялинок з балконів розпочато! Після новорічних свят хвойні красуні перетворюються на непотріб. Люди викидають їх де заманеться, залишаючи гору сміття. Однак навіть і це, на перший погляд сміття, також можна використати з користю. Так, усі ялинки перероблюються дробильними машинами і потім використовуються як паливо. Це куди краще і практичніше, аніж відправляти ялинки на сміттєзвалища. Взагалі така машина може переробити ціле  дерево.


Двірники говорять що, людям інколи взагалі все одно куди викидати новорічні дерева. Щастить, якщо їх доносять хоча б до смітника.

«Куда хотят туда и кидают, а ты потом по Тополю ходишь их и собираешь», – розповідає двірник Євген.

Загалом по місту працює вісім бригад. Кожна обслуговує один район.  За словами Михайла Лисенка, переробленої хвої вистачає на 2-3 місяці, аби опалювати підприємства з власними котельнями.

«Все эти елки в дальнейшем используются для отопления наших коммунальных предприятий. На следующий год мы планируем увеличить такое количество техники как минимум в 2 раза», – інформує заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

З наступного року в міськраді планують закупити нову техніку, яка одразу буде брикетувати ялинкові залишки.

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail