У Дніпрі відбувся концерт пам’яті Кузьми Скрябіна


Народний улюбленець, чудовий співак і просто неймовірний ведучий- Кузьма Скрябін – 2 го лютого  2015-го, повертаючись з концерту у Кривому Розі розбився насмерть у ДТП. Ця втрата шокувала всю країну. Відтоді прихильники його творчості організувували не один вечір пам’яті. Та найбільш масштабним став концерт гурту «Скрябін», що пройшов 31 січня 17 року в Дніпрі.  


«Слава Богу, есть у нас хорошие друзья в Днепре, а не каком-нибудь другом городе, которые замутили такую аферу. Почему аферу? Да слово мне понравилось, звучит как  -А-ф-е-р-а. Просто сделали такую здоровенную акцию», – говорить гітарист  гурту «Скрябін» Олексій Зволинський.

Концерт був абсолютно безкоштовним, тож навіть не дивлячись на січневий мороз- -18 градусів –  послухати пісні улюбленого гурту та вшанувати пам’ять Андрія Кузьменка зібралася понад тисяча містян.

 – Он был очень хороший и очень справедливый как человек, и я его просто обожала! И когда с ним случилась  эта трагедия я плакала, серьезно.

 – Ми шанувальники творчості Кузьми і не могли просто пропустити такий вечір. Користуємося кожною можливістю, щоб зайвий раз  згадати про нього.

 Дуже веселим був,  дуже круто заводив людей,  був на багатьох його концертах – класна людина.

Спочатку публіку розігрівали гурти  з фестивалю «Пісні народжені в АТО» : VIDVERTO, Silver Town.

І ось нарешті виступ довгоочікуваного  гурту. «Мовчати», «Бультер’єр», «Шмата», «Танець пінгвіна», «Кораблі» – ці та інші хіти пролунали зі сцени у виконанні солістів Жені Толочного та Ольги Лізгунової.

Загалом концерт тривав близько трьох годин. Крім нього містянам також презентували виставку фотографій з особистих архівів Кузьми. Вечір не залишив байдужим нікого.

Вікторія БудзинськаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail