У медакадемії Дніпра обрали нового ректора


Скандал з обранням нового ректора медакадемії закінчився! Минулого тижня все ж пройшли відкриті вибори на цю посаду. З великим відривом перемогла кандидат –Тетяна Олексіївна Перцева.


У Дніпропетровській медичній академії настають великі зміни. Один раз на п’ять років у виші обирають ректора , однак через раптову смерть колишнього керівника – Георгія Дзяка – процедуру довелося проводити позачергово.

Вибори проходили у відкритій формі, відповідно до закону України про «Вищу освіту».

Тобто процедура обрання ректора вишу повинна відповідати рівню виборам народних депутатів і Президента України. Тому – все дуже серйозно.

Тут теж треба приходити з паспортом, офіційно підтвердити свою особистість, отримати бланк і піти у кабінку для голосування. Далі кинути бланк в цю урну і чекати на результат.

Голосувати за нового ректора тепер повинен  – весь педагогічний склад і  15% студентів (їх обирають на студентських зборах). Загалом  виходить більше тисячі виборців.

«На мою думку, вибори пройшли демократично, відкрито, чесно. Ми велику увагу приділяли можливості почути голоси виборців», – говорить голова виборчої Леонід Науменко комісії.

Згідно із законодавством, весь процес голосування і подальшого підрахунку голосів фіксувався на відео.

За місце ректора боролося три кандидати: Олександр Ковтуненко – професор, доктор медичний наук, працює в медакадемії, Ігор Македонський – директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і Тетяна Перцева.

Вона   перший проректор вузу, відома як в Україні так і за кордоном. За неї проголосувало аж 95% виборців і жодних скарг до комісії не надходило.

«Прежде всего, хочу сказать огромное спасибо всему нашему коллективу профессорско-преподавательского состава, нашим студентам, сотрудникам, которые оказали мне высокое доверие», –  говорить кандидат на посаду ректора Тетяна Перцева.

Тетяна Олексіївна член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, перший проректор, завідувач кафедрою факультетської терапії та ендокринології медакадемії, заслужений працівник народної освіти України.

На питання, чим спочатку займеться на своїй новій посаді, керівниця відповідає коротко і ясно.

«Чем займусь? Ну прежде всего своей программой, которую обещала избирателям. Там четкий план работы», – інформує кандидат на посаду ректора Тетяна Перцева.

А програма досить насичена. Від розширення наукової діяльності академії,  до стабілізування фінансової системи вузу.

«Это развитие научных направлений, защита кандидатских, докторских диссертаций и, конечно, огромный пласт хозяйственной деятельности, которую мы будем проводить в нашей академии. Это очень кратко», – додає Тетяна Перцева.

Більш детально вивчити програму можна на офіційному сайті Дніпропетровської медичної академії. Залишається лише дочекатися, поки Міністерство охорони здоров’я підтвердить кандидатуру Тетяни Перцевої на посаду ректора, і вона зможе приступити до своїх обов’язків.

 Мирко Аліна

 

 

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail