Україні є ким пишатися! Наші спортсмени на Паралімпіаді вразили весь світ

28.12.2016 12:25
0


Найрезонанснішою спортивною подією для Дніпра стали Паралімпийські ігри. Цьогоріч вони пройшли у Ріо-де-Жанейро. Своїми виступами на Паралімпіаді українці вразили весь світ.


1016277745Вперше наша збірна досягла таких висот. Третє місце в загальному медальному заліку. 117 медалей. З яких 41 золота, 37 срібних і 39 бронзових. Неймовірно! Більше чверті з цих нагород вибороли дніпровські спортсмени.

Вперше наша збірна досягла таких висот. Третє місце в загальному медальному заліку. 117 медалей. З яких 41 золота, 37 срібних і 39 бронзових. Неймовірно! Більше чверті з цих нагород вибороли дніпровські спортсмени.

«Эти паралимпийские игры стали самым ярким достижением украинской команды за всю историю участия в паралимпийских играх», – говорить начальник регіонального центру з  фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олена Зайцева.

Українські паралімпійці стали переможцями з плавання. Так, дніпровський пловець Денис Дубров привіз додому аж 8 медалей – 3 золоті, 3 срібні та дві бронзові.

«Эмоции сложно передать. Когда стоишь там – эти трибуны, столько людей смотрят на тебя, свет направлен на тебя, все тебе кричат, радуются – это непередаваемые эмоции», – ділиться чемпіон Паралімпійських ігор – 2016 Денис Дубров.

Не менш успішною була й гра українських футболістів. Вони вибороли золото у фіналі, і стали трикратними чемпіонами.

«Это было в Бразилии – в футбольной стране, где выиграть и стать Чемпионом Паралимпиады или других чемпионатов по футболу – это очень престижно», – говорить чемпіон Паралімпійських ігор – 2016 Тарас Дутко.Screenshot_1666

Всього дніпровські спортсмени привезлИ 30 медалей. Серед призерів  – Лідія Соловйова, Ганна Стеценко, Давид Хорава та інші. У міськраді також вирішили нагородити паралімпійців – грошовими сертифікатами. На це з міського бюджету виділили більше одного мільйона гривень.  Планують виділити ще й кошти на квартири, адже дніпровські спортсмени на це заслуговують.

«Большинство спортсменов – выходцы из Днепра или области. Даже тут мы показали всей стране настоящий Днипровский характер. В первую очередь – это заслуга наших прекрасных людей. Я всегда говорил о том, что наша громада это феномен для Украины», – говорить міський голова Борис Філатов.

Ця Паралимпіада вже шоста в історії України і поки що – найуспішніша. Дніпровські спортсмени кажуть: підтримка влади мотивує ще наполегливіше тренуватися та досягати нових і нових висот.

Поділитися