Відкритий чемпіонат з дитячої легкої атлетики на ДніпроTV!

Відкритий чемпіонат з дитячої легкої атлетики на ДніпроTV!

У цю неділю вже вдруге у нашому місті відбудеться відкритий чемпіонат міста з дитячої легкої атлетики серед школярів за міжнародною програмою IAAF.
20 команд переможців районних змагань з 8 районів міста за звання найсильнішої і найспритнішої команди міста. Це незвичайні змагання, які включають в себе командні естафети, біг на витривалість, біг через дробину, метання дитячого списа та м’яча і інше. Допомагати, мотивувати і давати майстер-класи на локаціях командам будуть відомі легкоатлети Дніпра , які вже досягли в своєму віці певних висот. Серед них: Ганна Рижикова-Ярощук – Бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року з бігу на 400 метрів з бар’єрами; Ярослава Магучіх – чемпіонка світу серед дівчат у стрибках у висоту та інші. Також на чемпіонат завітають відомі вболівальники: Марина Філатова – президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпра, Ігор Гоцул – президент Федерації легкої атлетики України, перший заступник Міністра молоді та спорту України.

У зонах відпочинку дітей будуть розважати аніматори. Місце проведення: Фестивальний причал (Січеславська Набережна). Розклад:
11:00 – Відкриття змагань
11:10-13:20 – змагання команд двох вікових груп;
13:45 – нагородження переможців у кожній віковій категорії;
14:00 – закриття стартового містечка.
Телеканал ДніпроTV транслюватиме змагання, не пропустіть 21, 22, 23, 24, 25 травня о 22:00. 26 та 27 травня о 08:00.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2019 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail