Вхід вільний: у міськраді відкрили оновлену їдальну для всіх бажаючих


Чи знаєте ви що їдять на обід місцеві депутати? Червону ікру,  чи може лосося? – думаєте ви. А от і ні. Наші журналісти знають  секретне місце, де  харчуються в робочий час держслужбовці з міської ради Дніпра  – в подробицях  про ціни, меню та як туди потрапити.


Міська рада Дніпра. Тут день і ніч працюють держслужбовці, аби покращувалося життя міста. У  перервах  між засіданнями та нудною паперовою роботою їх можна побачити у депутатській їдальні. Потрапити до неї може будь – хто, але спочатку потрібно пройти через охорону, яка зустрічає на вході.

–  А вам тільки паспорт треба показувати чи ще якісь документи? – питає журналіст.

– Любой документ, который удостоверяет вашу личность, – відповідає охоронець.

Перешкоду подолано. Та їдальню потрібно ще знайти. Вона знаходиться на першому поверсі, неподалік від входу. Після  косметичного ремонту – на початку року – тут оновився інтер’єр. На вікнах – патріотичні штори, а всі меблі оформлені в єдиному стилі.

«Была замена труб, замена котла, замена канализации, частичная замена пола, оборудование было куплено», – інформує директор КП «Ресторан Контакт» Олена Мусатова.

А ось  власне й кухня з новим обладнанням. Тут виблискує гордість їдальні – піч-мангал. Вона дозволила значно розширити асортимент меню до таких страв, як наприклад, смажений стейк.

Аби заповнити вітрину різними наїдками, мов бджілки-трудівниці з самого ранку над плитами стоять кухарі. Валентина Миколаївна працює в їдальні з самого її відкриття – вже майже 36 років – вже й на пенсію вийшла, але полишати улюблену роботу не хоче.

«Выходим на пол седьмого, получаем продукты, ну и делаем свое задание, которые нам положено делать.Вот я стою жарю блинчики,  гарнирчики варю. Что запишут, что скажут то и делаем», – говорить кухар Валентина Цацко.

Тут є декілька цехів: холодний, де робляться закуски,  а також м’ясний, кондитерський та основний. За чистотою тут також слідкують. Для підприємства купили нову посудомийну машину. Персонал закладу від неї у захваті.

«Её включаем и она стирается. Простирнется посуда нам, хотя ее сейчас там маловато.  Она паровая, вы только что видели что пар шел. Очень отлично. И даже можно сказать, что она помощница наша. Все равно что дома», – радіє посудомийниця Валентина.

Щодо ж до  цін, то суп тут  можна придбати за шість гривень,  а салати починаючи з 4-х. М’ясні страви  у середньому коштують близько 15 гривень. Як вдається тримати таку низьку цінову політику, розповіла директор  їдальні:

«Существуют оценочные категории, их три: рестораны, кафе и столовые.  Мы придерживаемся этих правил. Качество от этого никак не страдает, качество мы держим и людям нравится», – пояснює директор КП «Ресторан Контакт» Олена Мусатова.

Та чи дійсно подобається людям? Запитуємо самі.

«Еда вкусная, действительно сделанная с душой и огромный ассортимент. Есть блюда постные. Сейчас пост и очень много постных блюд. Все устраивает, очень вкусно,спасибо», – говорить відвідувачка їдальні Людмила Сорокіна.

«Как бы работаем, времени нет. 5 минут нашлось перекусить и снова за работу», – каже відвідувач їдальні Денис.

«Люди приходят, мы продаем. Стараемся быстренько обслужить, чтобы очереди небольшие были  у нас, а как можно быстрее покушали люди», – ділиться працівниця їдальні Тамара Фесенко.

Тож якщо ви опинилися в центрі міста і хочете смачно пообідати, то перевірте чи маєте з собою паспорт і хутчіше до їдальні міської ради. Тут вас нагодують смачно і недорого.

Вікторія БудзинськаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail