Вихованці Дніпровської дитячої школи класичного танцю стали лауреатами престижного міжнародного конкурсу «MYSL-POTOK 2017»


Вихованці Дніпровської дитячої школи класичного танцю стали лауреатами престижного міжнародного конкурсу. «MYSLPOTOK 2017» – це конкурс класичної та сучасної хореографії, в якому беруть участь лише професіонали.


«Очень тяжело в этом виде искусства – в классическом танце завоевать первые прмии, потому что есть Киевская школа, есть много других школ – балетных, классического танца. И то, что наши девочки заработали первую премию – достижение такого уровня. Это как выиграть Чемпионат Украины  по любому виду спорта», – говорить заступник міського голови Олександр Шикуленко.

В цьому році змагалися понад 100 конкурсантів з різних країн – Україна, Білорусь, Румунія та Молдова. Дніпровська школа бере участь у конкурсі з першого року його заснування.

«Нашу школу представляли 15 человек: из них 8 человек танцевали соло и было выступление ансамбля. Три возрастные категории: в младшей категории 3 девочки были, в средней 2, в старшей – 3», – розповідає директор Дніпровської дитячої школи класичного танцю Олена Дубровина.

Кожен з цих учасників став лауреатом конкурсу. Серед них і Олександра. Дівчина каже, що зовсім не сподівалася на перемогу.

«Сначала было сложно, потому что новые вариации. Но ближе к конкурсу уже стало легко», – говорить лауреат І премії Олександра Чеснова.

Учнів Дніпровської школи класичного танцю вже запросили на ще один міжнародний конкурс, що відбудеться за два місяці. Нагадаємо – у Дніпрі це єдина школа, де навчають класичної та сучасної хореографії. А багато її випускників танцюють у нашому театрі опери та балету. Тож, перемоги на подібних конкурсах лише підтверджують рівень закладу.

Анастасія КовальоваЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail