За 2016 рік у Дніпрі відремонтовано рекордну кількість асфальтного покриття

28.12.2016 13:20
0


Ремонт доріг – один з наймасштабніших та найглобальніших проектів дві тисячі шістнадцятого року. Цей рік став рекордним за кількістю відремонтованого дорожнього покриття – це сімсот тридцять квадратних метрів. Майже на третину більше, ніж  у минулому році.


Still1228_00012«Объем работ, который происходит, и причем работы это комплексные», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Вулиця Калинова – найбільший ремонтний об’єкт. Тут дорогу не ремонтували аж двадцять років, бо у попередньої влади, то не було коштів, то бажання. Та 2016-ий став роком її відродження. Комунальники працювали під палючим сонцем.

«Мы срезали старый слой асфальта, сейчас укладывается выравнивающий. После выравнивающего укладывается рабочий. Помимо этого, мы в настоящий момент восстанавливаем всю систему ливневой канализации, которая, как вы видите, была зашлакована, забита», – пояснює заступник міського голови Михайло Лисенко.

Забиті сміттям ливнівки – болюча тема для Дніпра. Як тільки дощ, так наше місто й потопає у воді. В цьому році їх ретельно прочистили та продули.Still1228_00014

«В этом году мы укладываем 6 километров ливневой канализации, полтора километра ливнеприемных лотков и 95 тысяч квадратных метров нового асфальтового покрытия с бордюрами и тротуарами», – додає Михайло Лисенко.

На ремонт доріг Дніпра в цьому році виділили просто неймовірну суму в шістсот п’ятдесят мільонів гривень. Частина коштів пішла на вулицю Ульянова. Саме тут мер Дніпра Борис Філатов й сам спробував побути комунальником, сівши за кермо гідромолота.

Проект відновлення Набережної Перемоги був розроблений ще у тринадцятому році, але до ремонту ніяк не доходили руки. В цьому році його все ж взяли в роботу.

Still1228_00015«Протяженность участка 3,2 километра, 53 тысячи квадратных метров. Проектом предусмотрено устройство нижнего и верхнего слоя асфальтобетонного покрытия, переустановка бордюров 8 километров, тротуар», – говорить заступник директора міського департаменту благоустрою та інфраструктури Олексій Самілик.

Не забули комунальники і про внутрішньоквартальні дороги, їх також почали відновлювати. Першими пощастило жителям Перемоги та Тополі.

«Площадь покрытия около ста тысяч квадратных метров. Такого никогда на жилмассиве Тополь-2 не было. Сумма выделена финансированием очень серьезная, порядка 56-57 миллионов гривен», – говорить міський голова.

А ще у Дніпрі почали використовувати європейський досвід асфальтоукладання, який запозичили під час поїздки міського голови до Литви. Тепер дорожнє покриття також кладуть і взимку. І за якістю воно аж ніяк не гірше.

«Я хотел бы обратить внимание наших земляков. Есть очень много спекуляций по поводу того, что асфальт кладут в дождь, в сырую погоду. Сейчас вообще идет снег и тем не менее ребята укладывают асфальт. Новые технологии, новые присадки, новый состав асфальтобетона позволяют класть дорожно – бетонное покрытие в любую погоду», – інформує Борис Філатов.Still1228_00016

Нові технології, які почали використовувати в цьому році, значно збільшать термін гарантії дорожнього покриття. Тепер асфальт протримається мінімум десять-дванадцять років.

«Если проанализировать всю работу, которую сделали за 2016 год, я считаю, за полгода мы смогли выполнить аномальное количество ремонтов. С поставленными задачами, я считаю что мы справились. Я думаю песь самому себе хвалебные оды не стоит. Жители город асами все оценят и скажут справились мы с этой задачей или нет», – каже заступник міського голови Михайло Лисенко.

Старання міської влади дніпряни – оцінили.

«Покрытие отличное. Я думаю, еще будут все шлифовать и будет отлично», – говорить водій Олександр.

«Дорога великолепная, замечательно все», – додає водій Михайло.

Вулиць, де тепер лежить новеньке дорожнє покриття, не перерахувати. Тож у цьому році міська влада впевнено виграла боротьбу з ямами на дорогах Дніпра.

 

Поділитися