Здатні на все! На території Дніпропетровської області пройшли військові навчання


Не допустити захоплення об’єкта диверсантами, подолати усі перешкоди та мінні рубежі.  Полк поліції особливого призначення разом із підрозділами ЗСУ – вперше військові навчання в саме такому складі проводилися на території Дніпропетровської області. На що здатні українські військові та як взагалі  обидві стороні впоралися із завданням – знає Ірина Дерев’янчук.


учения 03На варті безпеки нашої країни стоять хлопці. Вони споряджені усім необхідним, аби можна було повноцінно прожити в умовах навчань. Це засоби нічного бачення, їжа на три доби, теплі речі і не тільки…

«У нас все есть. В первую очередь – это мозг солдата, который должен работать как часики в таких условиях», – говорить солдат ЗСУ.

Солдати озброєні до зубів. Техніка напоготові.   Змагатися в умовах навчання хоч і не легко, однак це куди простіше, аніж згадувати жахи реальної війни. Та зараз розвідникам головне – впоратися із завданням першого дня секретних навчань.

учения 01«Сейчас задача – захват и взрыв моста, потом накрыть какую-то группу, дальше – ночлег», – каже солдат ЗСУ з позивним «Шрам».

Саме цей міст охороняє полк поліції спеціального призначення від диверсійно-розвідувальних груп. Охорона не припиняється ні вдень, ні вночі.

Надвечір в таборі поліцейських затишшя. Та чи не перед бурею?

«Скажу вам так, тут работают ребята с опытом. Поэтому и к буре мы готовы», – говорить солдат ЗСУ з позивним Конвой «Дніпро-1».

Тим часом охорона не припиняється. А тільки посилюється.учения 02

«Охраняем территорию. Сейчас запускаем квадрокоптер. Для того, чтобы видеть оперативную обстановку. Кто к нам идет, кто едет», – пояснює  солдат ЗСУ.

З першим завданням – підрив моста обидві групи впоралися частково.

День другий. Виїзд на тактичне поле, стрільба,  знешкодження мін та захоплення командирської машини з документами – основні завдання цього дня. Проте вісім груп впоралися з ним по-різному.

«В большей степени преследовали цель – выявить лучшую из групп и в процессе учения определить ошибки и иметь возможность их устранять», – говорить  головний інструктор 74 розвідбатальйону «Рам».

День третій – фінальний.  Нагородження кращої розвід групи. За словами другої сторони – поліції,  з найголовнішим завданням впоралися і солдати ЗСУ, і самі поліцейські.

Солдатів – близько восьмидесяти, поліцейських – 150. Працювали як один злагоджений механізм. Такий, що здатен подолати найзапеклішого ворога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail