Зроби селфі – отримай приз. Музеї Дніпра приєдналися до міжнародної акції «Селфі у музеї»


08Зроби селфі – отримай приз. Музеї Дніпра приєдналися до міжнародної акції «Селфі у музеї». Один раз на рік у Дніпрі не просто можна, а й навіть треба сфотографуватися біля музейних експонатів. У акції беруть участь всі музеї міста та області, а їх аж сто тридцять. Автори кращих знімків отримають подарунки – безкоштовні екскурсії. Скільки бажаючих зробити селфі зібралися в історичному музеї імені Яворницького?


Юля – одна з тих, хто долучився до акції «Селфі в музеї». Почула про неї вперше, але ідея одразу ж зацікавила дівчину. Аби обрати найцікавіші експонати та зробити з ними селфі, Юля обійшла всі вісім залів.

«Решила присоединиться, потому что это действительно интересно. Мне кажется новые технологии должны стоять на страже развития культуры. По-моему, это прекрасный повод популяризировать культуру, популяризировать искусство», – говорить учасниця акції «Селфі в музеї» Юлія Трофімова.

Своє перше селфі в історичному музеї дівчина вирішила зробити біля карети часів Катерини Другої. Зараз це один з найпопулярніших музейних експонатів. Та це не єдине, що зацікавило Юлю.

«Мне больше всего понравилось делать селфи с кандалами. Это было забавно. Я считаю, что такие акции нужно проводить и таким образом мы привлечем больше внимания к музеям», – додає Юлія.

07Міжнародний день музейного селфі відзначають щороку вісімнадцятого січня. В цей день кожен може сфотографуватися на тлі улюбленого твору мистецтва і викласти фотографію в соцмережі.

«Звернути увагу на музей, як такий культурний заклад, як на заклад, де цікаво. Як на заклад, який можна використовувати у власній творчості. Адже, що таке селфі? Селфі – це творчість. Музей може бути майданчиком для такої цікавої творчості», – говорить старший науковий співробітник історичного музею ім. Д. Яворницького Алла Москалець.

У день музейного селфі можна фотографуватися у виставкових залах абсолютно безкоштовно. Єдина умова – без фотоспалаху, адже він шкодить експонатам.

Ось ця група викладачів з Кам’янського приїхала до Дніпра аби теж приєднатися до акції.

«У нас сьогодні за мету є відвідування історичного музею, Діарами, музею українського живопису», – каже  учасниця акції «Селфі в музеї» Валентина Крива.

Вся схема акції досить проста: зробити селфі, викласти його в будь-яку соцмережу під відповідним хештегом. А далі чекати, чи виграє твоє фото.

«Ми хочемо, в якості призу, запросити людину до нашої акції, теж міжнародної, «Ніч в музеї» абсолютно безкоштовно, як гостя…І людина, яка зробить красиве селфі, і там зможе зробити якесь незвичне фото», – говорить старший науковий співробітник історичного музею ім. Д. Яворницького Алла Москалець.

Працівники музеїв сподіваються: ця акція стане доброю традицією для нашого міста. І доведе: похід в музей – це не нудно, якщо внести якусь цікавинку.

Наша знімальна група теж не прогавила можливості приєднатися до акції… налаштовуємо камеру – і ось наші селфі:

 06 05Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


© КП «ДМСТ»

2018 Всі права застережено

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове


circlefacebook circleinstagram circleemail