Амброзія – “їжа богів” або пил диявола | Інспекція «Великого будівництва» | Комунальний Контроль #21

24.06.2020 22:00   -

Це програма «Комунальний контроль» №21. Героями якої стали дороги, набережна, амброзія та Олексанр Поль.
Чи знаєте ви, що у 18 столітті амброзія вважалася просто «ажурною північноамериканською рослиною», яку використовували у декорі. Хто міг подумати, що через 200 років ця рослина набуде слави карантинного бур’яна і буде нести загрозу здоров’ю майже кожної людини на Землі. У Дніпрі оголосили війну з цією «їжею богів» та представили унікальну стратегію боротьби.
Комунальні контролери стали свідками того, як відбувається реконструкція Набережної Перемоги. Незабаром ми побачимо тут новий променад, велодоріжки, унікальні рослини та розважальні зони. Але коли настане цей «час Х»?
Тривають ремонтні роботи у дворах дніпровських житлових масивів. Наразі – вул. Метробудівська. У якому стані були тут внутрішньобудинкові дороги та якими вони будуть починаючи з цього року?
Рік Олександра Поля. Міська влада присвятила 2020 –ий цій видатній особистості. Але у городян виникають питання. Чи варто витрачати гроші на відновлення пам’яті Поля? Чи не зашкодять розкопки поховання мецената Севастопольському парку?
Як відбуваються всі роботи та що з цього приводу думають дніпряни – дивіться у «Комунальному контролі».

Поділитися