Держава відбирає житло військових | ДніпроTalk #52 | Яна Богославська

15.06.2020 20:11   -

Жителі військових містечок Черкаського і Гвардійського живуть, як на пороховій бочці – їхнє житло залишається довгі роки у власності Міноборони. А це означає, що в разі загибелі квартира дістанеться саме державі, а вся родина військового – залишиться на вулиці. Люди кажуть, набагато цікавіша земля, на якій розташовані містечка. З нею держава якраз і не бажає розлучатися.

Суди по приватизації йдуть з 2008 року, але тільки в 2013-му суддя Роман Голобутовський виніс Постанову, згідно якої Гвардійська квартирно-експлуатаційна частина зобов’язується розглянути заяву позивача про приватизацію. Тоді, після апеляцій і “дорозглядів” приватизувати квартиру вдалося тільки з настанням 2015 року. Цей випадок – скоріше виняток з тенденції.

Не свої квартири – не свої комунікації.

Без води тижнями доводиться сидіти людям через застарілі і зношені комунікації, які так само знаходяться на балансі Міністерства оборони, і зробити з ними щось мешканці своїми силами просто не можуть. Тим часом, про “гейзери” з труби в Черкаському і Гвардійському говорить вже вся область.

Всі ці люди – військові, наші  захисники, про яких держава дбає тільки на папері або з блакитних екранів. На ділі: ні свого житла, ні гідних умов для життя, ні права на законність.

Поділитися