Як працює зливова система Дніпра? | Комунальний Контроль (КК)

22.07.2020 20:12   -

Дощоприймальна каналізаційна система – хвилююча тема для всіх дніпрян. Кожного року під час будь-якого дощу ми бачимо, як місто занурюється під воду, а вулиці перетворюються на подобу венеціанських каналів. І все було б добре, як би не псувалися дороги, не ламалися автівки, а люди не були б вимушені добиратися до будинків майже не вплав.
У цьому випуску «Комунальний контроль» перевіряє стан дощоприймальних систем Дніпра та роботу комунальних служб, які відповідають за роботу цих систем. Ми побуваємо з вами на ремонті старого зливного колодязя та дізнаємося, що у нашому місті «ремонт» має на увазі нове будівництво, адже стара конструкція не просто не відповідає часу, а повністю зруйнована і взагалі не працює. Експерт програми розповість, які вони, сучасні дощоприймачі? З яких робляться матеріалів та за якою технологією? Скільки повинен працювати дощоприймач без нарікань на роботу та яким чином виконується обслуговування системи?
Родзинка програми – спуск у колектор, що на вул. Південна. Це старовинна, ще катериненська споруда, задача якої – відведення у Дніпро річки Жабокрячки, стічних вод з балки та потоків дощу. Підтримувати таку велику споруду у належному стані – задача не з простих, але слюсар аварійних робіт Сергій Бороліс розповів нам, як КП «Гідроспоруди» виконують цю роботу.
Нова рубрика «Однією лівою» на цей раз дає пораду початківцям у роботі з деревом. Герої рубрики, Кирило Новіков, ділиться секретами як швидко і просто відшліфувати дерев’яну деталь.
Комунальний контроль Дніпра – місто під контролем!

Поділитися