Інспекція музеїв Днепра, друге життя для сміття та «Велике будівництво» в Дніпрі | Комунальний Контроль #22

02.07.2020 13:16   -

До уваги нашої програми цього разу потрапили сміття, дощеприймачі та музеї Дніпра. Чому вони? Тому що саме ці пункти у чорному переліку нашого міста.
Про сміття сказано вже багато. Довгий час ми бачимо у дворах переповнені сміттєві баки, а спритні городяни призвичаїлися використовувати балки, підвали та яри під звалище будівельних відходів. Але з цього року у Дніпрі працює програма по сортуванню та утилізації сміття. Більше про це ми і говоримо у цьому випуску програми.
Під час дощу Дніпро перетворюється на недолугу подобу Венеції. Затоплені автомагістралі та непрохідні двори – дніпряни кажуть, що всьому виною дощеприймачі, які вже багато років перебувають у занедбаному стані. Команда «Комунального контроля» стала свідком – як відбувається ремонт старого дощепрймача і ми дізналися, чому вони сьогодні знаходяться у такому стані і яким саме чином потрібно відновлювати ці важливі елементи інфраструктури, щоб вони зносу не знали.
У мережі часто з’являються гнівні пости городян щодо стану дніпровських музеїв. Історичний, Літературне Придніпров’я, ім. Блаватської – це візитна картка міста, яка знаходиться на межі руйнування. Шукаємо відповіді на традиційні питання: хто винен і що робити?

Поділитися