Із депутати – в мери | ДніпроTalk #60 | Яна Богославська

26.06.2020 17:57   -

У крісло міського голови по всій Україні прагнуть сісти саме народні депутати, і чимало їх саме від Зе-команди. Під час свого візиту в Дніпро Олександр Корнієнко, голова партії “Слуга Народу”, заявив: “праймеріз – це не зовсім те, що буде відбуватися на виборах”. Йдеться про Київ, але заради чого тоді Тищенко роздає лимони, Дубинський обіцяє Кличку “швидкий дембель”, а дніпровські нардепи замовляють у покровителів фейкові рейтинги, і піаряться на лікарях?

Відновилися і зустрічі з електоратом, от тільки Максим Бужанський на свій округ не з’явився в призначений день – відправив юриста. Навіть на вахті під приймальнею нам резюмували – він тут гість не частий. Тоді зрозуміло – чому нардепів з Дніпра не знають самі жителі міста.

Про що говорить реальна соціологія, чому з Верховної Ради обранці вирішили перебратися в мери? Говоримо з політичним експертом Олександрою Решмеділовою, на її думку: “зелена символіка вже не принесе колишнього ефекту на цих виборах”.

І що робити з передвиборними обіцянками народних депутатів, невже вони анулюються в мерському кріслі? Дивись в новому випуску ДніпроTalk.

Поділитися