Коломойський тримає у рабстві три селища | ДніпроTalk | Яна Богославська

30.07.2020 12:21   -

Три селища у рабстві – олігарх Коломойський ошукав селян на тисячі гектарів землі, які використовує у власних інтересах. Вам здається, що схеми українських олігархів проходять десь на вищому владному рівні, десь у столиці? Вони поряд із нами, про це сьогодні – у ДніпроTalk.

Олігарх тримає у рабстві три селища біля Дніпра – люди вже 8 років відстоюють своє право на земельну ділянку. Кожен селянин має право на 6 своїх гектарів землі. Та паї так і залишилися у мріях людей. На свій розсуд, без законного оподаткування, землі використовує в своїх інтересах така собі агрофірма “Наукова”.

В положенні банкрутства «Наукова» вже майже 20 років. На їх балансі у селищах занедбаний клуб, адміністративний корпус їх фірми та амбулаторія. За незаконне втручання та неправомірну вигоду проти агрофірми «Наукова» відкрито кримінальне провадження. Як виявляється, агрофірма «Наукова» діє у змові із ТОВ Сільськогосподарська фірма «Агростар». Ця ж фірма «Агростар» входить у «Приват Агро-Холдинг», вигодонабувачем якої є Ігор Коломойський.

Розграблені та в занепаді. Такий стан будівель, що на балансі державної агрофірми «Наукова». Через їх бездіяльність страждають мешканці одразу трьох селищ: Горького, Шевченка та селища Пашена Балка. А тепер представники агрофірми ще й крамниці людям зачинили. На думку сільського голови – це пряма реакція на спроби домогтися справедливості. Неодноразово Леоніду Баєву та його родині погрожували, а потім заварили крамниці з усім вмістом відразу у трьох селищах.

Тепер місцевим ще й немає, де купити продукти. Найближчий супермаркет у селищі Таромське. А це – 13 кілометрів. Та й дістатися туди складно. Дорога, що веде із селища Горького – розбита фурами.

Пост-Коломойский ефект стосується і Дніпровської «Баскет-арени». До слова, у всеукраїнську програму президента увійшло 122 спортивних комплекси. Багато з них почали будувати ще за часів правління попередньої влади. Але нині геть забули про універсальну спортивну арену на 10 тисяч глядачів у Дніпрі. Можливо, щоб не заважати олігарху заробляти на вітчизняному баскетболі.

Яке спортивне майбутнє чекає на сина Коломойського, який з вересня 2019-го виступає за «Дніпро» на позиції розігруючого захисника, якщо «Баскет-арена» стоїть в руїнах? Дебют Григорія Коломойського в Суперлізі відбувся 6 жовтня 2019 року в виїзній грі «Дніпра» проти «Черкаських Мавп». Матч закінчився перемогою дніпровського клубу, але не завдяки інвестиціям батька-олігарха у розвиток вітчизняного баскетболу.

 

Нагадаємо, раніше ми показували

Особливості національного паркування | ДніпроTalk | Яна Богославська

Поділитися