Новий день – новий терорист | ДніпроTalk | Яна Богославська

26.07.2020 18:13   -

Поки терористові, який захопив автобус із заручниками в Луцьку, обирали запобіжний захід, новий терорист з’явився в Полтаві. Роман Скрипник, раніше судимий полтавець, захопив в заручники поліцейського. Вимога – знову дивне – не садити викрадача з Полтави до в’язниці. Як в цьому допоможе захоплення заручника, запитаєте ви … І ми ось думаємо!

У залі суду Максим Кривошей заявив: “Продовження скоро буде!”. Його суд прирік на 2 місяці утримання під вартою, без права застави. Але чи буде реальне покарання?

Тим часом, серія повідомлень про замінування теж набирає обертів. Інформація про мінування більш 200 об’єктів в Харкові, а в індустріальному районі міста поліція затримала 43-річного жителя, у якого знайшли зброю і боєприпаси. У Києві на станції метро знешкодили підозрілий чемодан. Біля торгового центру нібито замінували машину, і безліч інших подібних ситуацій не припиняють оновлювати новинну стрічку.

Разом, сотні фейковий мінувань, “сміливець” з гранатою, який в підсумку на виданої йому машині проїхав в напрямку Києва до Решетилівки, відпустив заручника і зник. Луцький терорист, який захопив заручників заради відосіка від Зеленського і почекав кілька хвилин поки приїде БТР. Всі фарби українського тероризму, або того, що нам намагаються показати – в новому випуску програми.

Поділитися