Особливості національного паркування | ДніпроTalk | Яна Богославська

29.07.2020 14:09   -

Дніпровські активісти-ініціатори безкоштовних парковок, паркують свої іномарки де заманеться. Навіщо їм реалізовувати проєкт, якщо вони і так не платять за своє паркування на пішохідній зоні?

На це питання Загід Краснов не зміг відповісти, як і на те, чому він паркується де йому хочеться. На сесії міськради депутати не підтримали ані ініціативи “Громадської сили” про безкоштовні парковки у місті, ані Бориса Філатова – про скасування плати за парковку вночі.

Саме «Громадська сила» збирала у містян підписи щодо чесного паркування і введення безкоштовних паркомісць. Щоправда збирали ці підписи чомусь школярі, яким відверто зарано сідати за кермо.

Дивна закономірність – українці незадоволені оплатними парковками рівно до того моменту, як не виїжджають жити за кордон. Там і трава зеленіша, і ціни чомусь не лякають. Наприклад, середня вартість години паркування в Талліні становить 2 євро за годину. Своїм досвідом з організації паркування поділилися естонські фахівці Алар Вяземагі, та Талво Рутельма.

Нині в місті більшість парковок безкоштовні, активісти ж «Громадської сили», тим часом, продовжують паркуватися як прийдеться. Наші журналісти знову зафіксували майстер-клас від пана Краснова.

Нагадаємо, раніше ми говори про

Медицина, яку ми заслужили? | ДніпроTalk | Яна Богославська

Поділитися