Слуги народу паралізують роботу медиків | ДніпроTalk #49 | Яна Богославська

10.06.2020 21:24   -

У Дніпрі медики 21-ої лікарні звернулися до Президента Володимира Зеленського за допомогою. Основний месседж відеозвернення “дайте нам спокійно працювати”.

Це стало відповіддю на заяву народного депутата Кирила Нестеренка до правоохоронців на опорну медустанову. З початку епідемії лікарі закладу борються за життя хворих на COVID-19. Нині у тяжкому стані знаходяться п’ятеро, на апараті штучної вентиляції легень – четверо. Більшість пацієнтів Дніпра лікуються саме у 21-й інфекційній лікарні.

Тож, медики “Міської клінічної лікарні №21” з початку епідемії коронавірусу працюють в посиленому режимі, і готові продовжувати свою працю – була б можливість. Таку позицію висловили медперсонал і гендиректор Микола Турчин, в інтерв’ю нашим журналістам. Городяни ж підтримали лікарів мирною акцією з різнокольоровими серцями.

Політичні експерти, після історії з заявами пана Нестеренка на обласний центр лабораторних досліджень, бачать тенденцію. Станіслав Жолудєв, голова правління всеукраїнської ГО «Комітет виборців України», заявив:

«Ситуація з 21-ою лікарнею показує, що тоді з діагностичним центром – це також була за пальця висмоктана, фактично, проблема».

Нагадаємо, раніше народний депутат України Кирило Нестеренко також звертався до правоохоронців, щоб спростувати свій позитивний результат на COVID-19, звинувачуючи у фальсифікаціях обласний лабораторний центр Дніпра. Тоді робота установи була блокована на декілька днів, а під загрозою зриву опинився “адаптивний” карантин для дніпрян – відкриття дитсадків, кафе та багатьох приватних закладів.

Політичний піар чи протистояння центральної і місцевої влади? А може два в одному? Більше інформації в новому випуску проєкту ДніпроTalk.

Поділитися