Тероризм або спектакль «Кварталу?» | ДніпроTalk | Яна Богославська

28.07.2020 11:39   -

Полтавський терорист зник у лісосмузі Решетилівки, тепер за нього дають грошову винагороду. Максим Кривошей в залі суду заявив: «Продовження буде!». Країну накрила хвиля безглуздогоо тероризму, або це все-таки чітко зіграна п’єса? Якщо на захоплення заручників в автобусі їздить особисто Аваков, а викрадача автомобілів з гранатою не можуть знайти кілька діб – страшно уявити, що буде твориться при реальній загрозі теракту.

На думку політологів події виглядають як постановка відомої телестудії, не більше. Адже вимоги полтавського журналіста ще дивніше, ніж Максима Кривоея і відео Зеленського про фільм «Земляни» – захопити поліцейського в заручники, щоб не потрапити до в’язниці.

Обгрунтування виступу зі світловою гранатою так і не з’явилося, але ж луцький терорист очікував кілька хвилин біля автобуса, поки його схоплять, і тільки потім з’явився БТР. Чоловікові з гранатою дають службовий автомобіль, щоб він відправився у напрямку до Києва, тепер – його шукають за винагороду. Що буде твориться в країні при реальному теракті? Від чого намагаються відвести очі українців безглуздими захопленнями? Дивись в новому випуску ДніпроTalk.

Поділитися