Терорист переграв Зеленського? | ДніпроTalk | Яна Богославська

23.07.2020 14:38   -

Вся правда про захват у Луцьку та всі деталі інциденту з луцьким терористом – у новому випуску. Президент виконав вимоги Максима Кривоша – якими будуть наслідки? Прихильники президента підтримують його за “людський” вчинок. Критики пророкують розквіт терору в країні і загострення конфлікту на Донеччині через м’якість гаранта.

Ми поспілкувалися з Юрієм Бутусовим, одним із журналістів, який особисто спілкувався з терористом телефом, коли той з апаратів заручників обдзвонював ЗМІ.

І в деталях: залишається відкритим питання, чому світлова граната і БТР з’явилися біля автобусу вже після того, як луцький терорист вийшов здаватися. Заручники розповіли журналістам, як Максим Кривош поводився з людьми всередині автобуса. Порівняння з серіалом “Чорне дзеркало” багато хто вважає дуже вдалим. Нагадаємо, в одній із серій чиновнику довелося вступити у статевий зв’язок зі свинею щоб врятувати дівчину. Виходить, ми вже живемо в серіалі, причиною тому – сценічна кар’єра Президента Зеленського?

У мережі з’явилося безліч шаржів на тему фейковості захоплення заручників і спецоперації силовиків Авакова. Він, до речі, похвалив фільм “Земляни”, який довелося рекламувати Володимиру Зеленському, але сказав, що заради стрічки не варто ставати “долбонутим”.

Деякі політологи вважають атаку черговим проявом російської агресії, і кроком назустріч поразці у війні з окупантами.

Поділитися