Вибори ближче, ніж здається? | Нардепи порушують закон | ДніпроTalk #51 | Яна Богославська

14.06.2020 08:11   -

Випади Кирила Нестеренка, ролики Дубинського, борди Тищенка після “Велюру” – на думку політологів все це самопіар напередодні виборів мерів.

Президент заявив: кандидатом на посаду міського голови Києва від партії «Слуга народу» буде тільки одна людина, яку оберуть на внутрішніх праймеріз. Водночас, за його словами, туди потраплять не лише претенденти від «Слуги народу». Праймеріз включатимуть два етапи: презентацію програм кандидатів та соціологічне дослідження. Що ми бачимо зараз? Наприклад, Олександр Дубінський, який відтепер голова осередку партії «Слуга народу» у Київській області свій промо-ролик знімав ще місяць тому.

Новий законопроект на найближчі вибори включає онлайн голосування, зниження вартості застави для кандидатів. Онлайн Зе-уряд пропонує голосувати двічі, в тестовому режимі, що суперечить Закону України.

Виборчу заставу знижують, а доходи слуг народу – лише зростають. Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» повідомляє: народні депутати «Слуги Народу» на всіх задекларували майже півтора мільярда гривень готівкових коштів.

Про те, як уряд намагається адаптувати виборче законодавство під себе – в новому випуску ДніпроTalk.

Поділитися